Optio

Regėjimo patikrinimas su siuntimu

Visi apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu OPTIO optikose gali pasinaudoti gydytojo oftalmologo paslaugų kompensacija, pagal Teritorinių ligonių kasų nustatytą tvarką.

Kompensacija taikoma šioms gydytojo oftalmologo paslaugoms:

  • Oftalmologo konsultacija suaugusiems ar vaikams;
  • Oftalmologo konsultacija suaugusiems ar vaikams (profilaktinis sveikatos patikrinimas);
  • Oftalmologo konsultacija suaugusiems (ilgalaikis stebėjimas);
  • Oftalmologo konsultacija suaugusiems (kai atliekama ekscizija ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) biopsija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) akių tyrimas ultragarsu, ir (ar) kompiuterinė perimetrija, ir (ar) refrakcijos nustatymas cikloplegijoje ir parenkami akiniai, ir (ar) optinės koherentinės tomografijos tyrimas, ir (ar) elektroretinografijos tyrimas;
  • Oftalmologo konsultacija vaikams (kai atliekama ekscizija ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) biopsija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) akių tyrimas ultragarsu, ir (ar) kompiuterinė perimetrija, ir (ar) refrakcijos nustatymas cikloplegijoje ir parenkami akiniai, ir (ar) optinės koherentinės tomografijos tyrimas).

Kaip pasinaudoti kompensacija gydytojo oftalmologo paslaugoms?

  • Užsiregistruokite vizitui pas savo šeimos gydytoją, kuris įvertins regėjimo būklę ir, jei reikia, išrašys siuntimą gydytojo oftalmologo konsultacijai.
  • Atlikite registraciją E. sveikatos sistemoje Teritorinių ligonių kasų kompensuojamoms gytytojo oftalmologo paslaugoms.

Mes siekiame, kad kokybiškas regėjimo patikrinimas būtų prieinama visiems, todėl jei turite klausimų ir norite pasitarti dėl savo ar artimųjų gero regėjimo – drąsiai užsukite į Jums artimiausią OPTIO optiką.

 

OPTIO optikų kontaktai ir darbo laikas