Optio

Akiniai vaikams

  • Filtras 
Tik internetu
POLAROID
PLD 8055CS BLUE 46
€ 65.40 -40 % € 109.00
VOGUE
VY 2019 SAGE 48-16
€ 53.40 -40 % € 89.00
Tik internetu
VOGUE
VY 2012 BLACK 47-16
€ 47.40 -40 % € 79.00
Tik internetu
VOGUE
VY 2019 VIOLET 48-16
€ 41.40 -40 % € 69.00
Tik internetu
VOGUE
VY 2019 VIOLET 46-16
€ 41.40 -40 % € 69.00
Tik internetu
VOGUE
VY 2014 GREY 47-16
€ 47.40 -40 % € 79.00

Renkantis akinius vaikui svarbu, kad jie jam patiktų – tiek spalva, tiek medžiaga, kad būtų patogi ir tinkama fiziniam aktyvumui, nes tai padės vaikui noriai ir reguliariai nešioti akinius. Vaikams iki mokyklinio amžiaus labiau tiks akiniai su guminiais rėmeliais, kurie patogiai priglunda prie galvos, nespaudžia ir nelūžta. Šiame amžiuje vaikai yra ypač aktyvūs ir judrūs, todėl nereikėtų leistis, kad akiniai vaikui taptų kliūtimi pasaulio pažinimo procese. Papildomo komforto vaikų akims suteiks apvalios formos akinių rėmeliai, nes vaikams dažnai tenka žiūrėti aukštyn ir tai suteikia didesnį akinių plotą, o tai leidžia lengviau žiūrėti pro akinius.

Kaip išsirinkti tinkamiausius akinius vaikui?

Galvodami apie vaikiškus akinius dažniausiai įsivaizduojame mažą mergaitę ar berniuką su apvalių formų akinių rėmeliais. Pasirodo, tam yra praktiškas paaiškinimas – vaikai žemesni nei suaugusieji, todėl jiems dažnai tenka pakelti akis. Vadinasi, pasirinkus akinius siaurais rėmeliais, gali atsitikti taip, kad vaikas žiūri visai ne pro akinius, o virš jų. Kita vertus, apvali forma (arba bent jau forma, kurios viršus nėra žemiau antakių linijos) suteikia didžiausią įmanomą plotą, kuris matomas pro akinių lęšius. Žinoma, ši forma nėra privaloma, ypač jei vaikui ji visai nepatinka, jis ras būdą, kaip akinių nenešioti (tikriausiai neatsitiktinai būtent tie akiniai, kurie vaikui nepatinka, dažniau būna pamesti, sulūžę, sugraužti šuns). Patiems mažiausiems vaikams tai neaktualu (šiuo atveju pageidautina kiek įmanoma pasikliauti specialisto rekomendacijomis), tačiau kai tik vaikas sulaukia tokio amžiaus, kai gali savarankiškai spręsti dėl skonio, jo nuomonė turėtų būti išklausyta.

Atsarginiai akiniai

Idealiu atveju vaikams reikėtų turėti ne tik tinkamo dydžio (ir formos) akinius, bet ir atsarginius akinius. Jei vaikas aktyviai sportuoja, tai beveik privaloma, nes jei akiniai sulūžta, naujų akinių gamyba gali užtrukti. Yra tėvų manančių, kad ankstesni vaiko akiniai gali pasitarnauti kaip atsarginiai akiniai, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad vaikas tikriausiai jau išaugo iš jų (niekas nesirenka atsarginiams batams tų, kurie jau pora dydžių per maži ). Žinoma, pirkti naujus akinius nėra pigu, tačiau reikėtų žinoti, kaip svarbu, kad vaikas nešiotų kokybiškus, jam tinkančius akinius. 80 % vaiko suvokimo vyksta tiesiogiai per regėjimą, o gebėjimas suvokti turi didelės įtakos tam, kaip gerai vaikas mokysis mokykloje. Geri rezultatai savo ruožtu skatina pasitikėjimą savimi. Juk tai, ar vaikas turi galimybę gauti gerus akinius, kai jų reikia, gali turėti įtakos tam, ar užaugęs jis taps visaverčiu visuomenės nariu.

Visada pakeliui ir visada geri pasiūlymai
Tik originalios prekės
Visiems užsakymams virš 50 EUR
Jei apsigalvosite - galėsite grąžinti
Skambučiu, el.laišku ar žinute
Konsultuoja kvalifikuoti regėjimo specialistai
Prekių filtravimas
Likutis
Rėmelio forma
Vartotojų grupė
Prekės ženklas
Rėmelio dydis