Optio

Lojalumo programa

Išskirtiniai pasiūlymai ir privalumai Jums su OPTIO lojalumo kortele!

OPTIO lojalumo programa yra skirta tiek korekcinių ar saulės akinių, tiek kontaktinių lęšių pirkėjams. Vertiname ir džiaugiamės turėdami nuolatinius klientus, kuriems OPTIO lojalaus kliento kortelė suteiks šiuos privalumus:

 • visiems akinių aksesuarams taikoma 10 % nuolaida;
 • visiems saulės akiniams taikoma 10 % nuolaida;
 • Jūsų gimtadienio mėnesį visoms prekėms taikoma net 25 % nuolaida.

Lojalumo programos nuolaidos nesumuojamos su kitų akcijų ar pasiūlymų nuolaidomis.

Norint pasinaudoti gimtadienio nuolaida, Jūs turėsite pateikti savo asmens dokumentą, įrodantį gimimo datą. Gimtadienio nuolaida galioja tik konkretų mėnesį gimtadienį švenčiančiam asmeniui, nuolaida negali būti perleista kitam asmeniui. Gimtadienio nuolaida rėmeliams ir lęšiams galioja tik perkant pilną akinių komplektą, kurį sudaro rėmeliai, akinių lęšiai ir gamyba OPTIO optikose. Gimtadienio nuolaida negalioja ekskliuzyvinėms akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijoms.

Be nuolatinių nuolaidų Jūs pirmasis sužinosite apie išskirtinius papildomus pasiūlymus bei akcijų nuolaidas.

Dėkojame, kad esate kartu su mumis. Linkime džiugių akimirkų, naudojantis OPTIO lojalaus kliento kortelės privalumais.

Lojalumo kortelė nemokamai išduodama visiems optikos prekių pirkėjams ar pasinaudojusiems kontaktinių lęšių / akinių parinkimo arba regėjimo patikrinimo paslaugomis ir už šias paslaugas sumokėjusiems.

OPTIO lojalaus kliento kortelės teiraukitės artimiausioje OPTIO optikoje.

Lojalumo programos taisyklės

 1. Bendrosios nuostatos:
  1.1. „OptiO“ optikų klientų lojalumo programa (toliau – Lojalumo programa) – tai programa, skirta supažindinti lojalius klientus su vykdomais specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis.
  1.2. Šios taisyklės galioja „OptiO“ lojalumo programos dalyviams. Lojalumo programos dalyviai privalo laikytis nurodytų terminų ir sąlygų.
  1.3. Lojalumo programa skirta tik fiziniams asmenims.
 2. Tapimas „OptiO“ lojalumo programos dalyviu:
  2.1. Lojalumo programos dalyvis, norėdamas priklausyti lojalumo programai, privalo DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS užpildyti prašymą dalyvauti lojalumo programoje.
  2.2. Pasirašydamas prašymą dalyvauti lojalumo programoje, Lojalumo programos dalyvis sutinka su Lojalumo programos sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.
  2.3. Lojalumo programos dalyviui priskiriamas unikalus lojalumo programos dalyvio identifikacinis numeris.
 3. Dalyvavimas lojalumo programoje ir teikiamos privilegijos.
  3.1. Lojalumo programos teikiamomis privilegijomis gali naudotis Lojalumo programos dalyvis, apsipirkdamas visuose „OptiO“ optikos salonuose, esančiuose Lietuvoje.
  3.2. Lojalumo programos dalyvis turi teisę „OptiO“ optikos salonuose pirkti prekes su nuolaida, dalyvauti tik Lojalumo programos dalyviams organizuojamose akcijose.
  3.3. Lojalumo programos dalyvis privalo informuoti apie dalyvavimą lojalumo programoje prieš atsiskaitydamas už prekes. Kitu atveju specialus pasiūlymas ar nuolaida nebus pritaikyti.
  3.4. Išsami informacija apie Lojalumo programos nuolaidas ir specialius pasiūlymus, programos sąlygas bei taisykles pateikiama www.optio.lt.
  3.5. „OptiO“ turi teisę keisti Lojalumo programos specialius pasiūlymus ir nuolaidas be išankstinio raštiško pranešimo Lojalumo programos dalyviui.
 4. Lojalumo programos dalyvio asmeninės informacijos rinkimas:
  4.1. „OptiO“ kaupia asmeninę Lojalumo programos dalyvio pateiktą informaciją tam, kad galėtų vykdyti Lojalumo programą.
  4.2. Pasirašydamas prašymą dalyvauti lojalumo programoje, Lojalumo programos dalyvis sutinka, kad „OptiO“ tvarkytų bei perduotų prašyme Kortelei gauti nurodytus asmens duomenis tretiesiems asmenims – duomenų tvarkytojams – tiesioginės rinkodaros tikslais, siekiant ateityje sukurti specialius pasiūlymus Lojalumo programos dalyviui.
  4.3. Lojalumo programos dalyvis, norėdamas pateikti papildomos informacijos apie save, papildyti ar ištaisyti prašyme dalyvauti lojalumo programoje pateiktus duomenis, atsisakyti gauti šio prašymo pagrindu siunčiamą informaciją, gali tai padaryti atėjęs į artimiausią „OptiO“ optiką ar atsiuntęs el. paštu info@optio.lt.
  4.4. „OptiO“ gerbia lojalumo programos dalyvių privatumą ir garantuoja jų duomenų konfidencialumą.
  4.5. „OptiO“ užtikrina Lojalumo programos dalyvio duomenų saugumą ir tvarkymą, remiantis Lietuvos Respublikos asmenų duomenų reguliavimo bei apsaugos įstatymais.
 5. Lojalumo programos sąlygų keitimas:
  5.1. „OptiO“ turi teisę keisti arba papildyti šias sąlygas be išankstinio raštiško pranešimo. Lojalumo programos dalyviui.
  5.2. Išsami informacija apie Lojalumo programos sąlygas pateikiama www.optio.lt.

Dėkojame, kad pasirinkote mūsų optiką!