Optio

Regėjimo patikrinimas vaikams

Akių būklės tyrimas, korekcijos skyrimas

Ilgametę darbo patirtį turintys gydytojai oftalmologai ar mokslų daktarai patikros metu nustatys ar darniai dirba vaiko akys, ar tesingai formuojasi vaiko binokuliarinis ir stereoskopinis regėjimas. Akių būklės įvertinimo metu didelis dėmesys skiriamas nustatymui ar nėra paslėpto žvairumo, kuris sukelia regėjimo sutrikimus – laiku skiriamas veiksmingas gydymas padės lavinti gerą regą ir išvengti žvairumo pasėkmių. Išsamios konsultacijos metu, prireikus, bus skiriama korekcija akiniais ar kontaktiniais lęšiais.

Atiekant  regėjimo patikrinimą, akomodacijos ir akių nuovargio pašalinimui, vaikams gali būti plečiami akių vyzdžiai, tad su savimi turėkite akinius nuo saulės, jie padės išvengti nemalonių potyrių kelias valandas po tyrimo.

Konsultacijos metu regėjimo specialistas pateikia išsamią informaciją apie paciento akių būklę, teikia individualias rekomendacijas.

Atvykstant su savimi turėkite: paskutinį turimą akinių ar kontaktinių lęšių receptą, paskutinius naudojamus akinius, kontaktinių lęšių dėklą, jei nešiojate kontaktinius lęšius.

SVARBU! Vaikų regėjimą tikrina tik gydytojai oftalmologai ir medicinos daktarai.

Norint užsiregistruoti šio tipo konsultacijai, pasirinkite:

  • medicinos mokslų daktaro konsultacija vaikams;
  • oftalmologo konsultacija vaikams.

Paslaugos metu bus atliktas išsamus akių būklės tyrimas:

  • refrakcijos nustatymas autorefraktometru;
  • atliekant profilaktinį regėjimo patikrinimą bus nustatytas poreikis regėjimo korekcijai, išrašytas korekcinių akinių arba kontaktinių lęšių receptas;
  • žvairumo kampo, stereo matymo ir abiakio matymo laipsnio nustatymas;
  • tolimesnė išsami regėjimo patikra korekcinių akinių arba kontaktinių lęšių parinkimui;
  • tyrimo aptarimas ir individualios rekomendacijos.

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui