Optio

Kaip išsirinkti akinius

Išsirinkite akinius pagal savo veido formą!

Norint tinkamai pasirinkti, pirmiausia reikia nustatyti savo veido formą pagal unikalius Jūsų bruožus. Yra 5 pagrindinės veido formų kategorijos:

  • kvadratinis;
  • apvalus;
  • širdies formos;
  • trikampis;
  • ovalus.

Renkantis ir vertinant patarimus reikia suprasti, kad kiekvienas veidas unikalus ir tikriausiai nėra tobulai atitinkantis tam tikrą formą, dauguma veidų yra kelių formų kombinacijos, tad bandykite atrasti aprašymuose panašių niuansų, kurie tiktų Jums!

Primename, kad į visas rekomendacijas reikia žiūrėti lanksčiai. Juk svarbiausia yra rasti tai, kas Jums patinka ir yra patogu! Drąsiai kurkite savo stilių, kuris atskleistų Jūsų asmenybę.

Kvadratas

Šiai veido formai būdingi ryškūs, išraiškingesni kampuoti bruožai su aiškiai išreikšta žandikauliolinija. Apvalių formų akinių rėmeliai, ypač plonų linijų, leis sukurti harmoningą, švelnesnį veido siluetą – išmėginkite apvalius ir ovalo formos akinių rėmelių modelius.

Apvalus

Apvalūs veidai išsiskiria švelniomis veido linijomis, apvalesnius smakru. Šiam veido tipui puikiai tiks išraiškingų formų, drąsių linijų akinių rėmelių modeliai, kurie suteiks žaismingumo ir paryškins Jūsų unikalius bruožus: stačiakampio formos rėmeliai veidą darys siauresnį ir ilgesnį, katės akių ar drugelio formos modeliai dėmesį fokusuos į akis.

Širdis

Širdies formos veidai yra plačiausi ties antakiais, išsiskiria aukštai išsidėsčiusiais skruostikauliais ir susiaurėjančia forma smakro link. Paprastai tai laikoma viena universaliausių veido formų, tad rinkdamiesi akinių rėmelius galite drąsiai ekperimentuoti: jei Jūsų veidas stipriai siaurėjantis – rinkitės platesnius modelius, ovalūs rėmeliai koncentruos dėmesį į Jūsų akis, išmėginkite aviatoriaus arba drugelio formos akinių rėmelius.

Trikampis

Trikampio formos veidai yra platesni apačioje ir siauresni viršuje. Šio tipo veidams puikiai tiks drugelio, aviatoriaus, katės akių formos akinių rėmeliai. Jei norite drąsesnio sprendimo – išmėginkite modelius ryškiomis geometrinėmis linijomis, išraiškingesnė rėmelių viršutinė dalis praleisgins veidą.

Ovalas

Ovaliems veidams tinka dauguma rėmelių formų. Jei Jūsų kakta yra siaura, o smakras ovalus – drąsiai eksperimentuokite ir būkite drąsūs, tačiau nepamirškite, kad svarbu yra pusiausvyra. Pasimatuokite kvadratinius ar stačiakampius rėmelius – jie suteiks griežtumo.

Pasiruošę atrasti tinkamiausius akinių rėmelius?

Įvertinę savo veido formą, žinant rekomendacijas galėsite rasti akinių rėmelius, kurie atrodys harmoningai, pabrėš Jūsų unikalius veido bruožus. Na, o svarbiausia – šios rekomendacijos tinka ir saulės akiniams! Jei norite daugiau patarimų, užsukite į Jums artimiausią OPTIO optiką, kur mūsų profesionalūs konsultantai padės Jums išsirinkti tinkamiausią modelį, atskleidžiantį Jūsų asmenybę ir individualų stilių!

Korekciniai akiniai

Saulės akiniai

POLAROID
PLD 4146SX BURG 53
€ 63.00 -40 % € 105.00
VERTICE
1051 CLEAR GREY 56-18
€ 44.50 -50 % € 89.00
RAY-BAN
RB 4395 BLACK 54-21
€ 143.20 -20 % € 179.00