Optio

Akinių lęšiai

Mėgaukitės ryškiu regėjimu kasdien!

Kiekvieną dieną mes matome spalvų ir grožio kupiną pasaulį. Tinkamas akinių lęšių pasirinkimas gali prisidėti prie gero regėjimo kasdien, taip pat gali užtikrinti maksimalų regėjimo komfortą. Akinių lęšiai yra labai svarbus korekcinių akinių elementas, jų parinkimas priklauso nuo individualių kiekvieno žmogaus poreikių, nuo reikalingos regėjimo korekcijos, nuo planuojamo išleisti biudžeto ir gyvenimo būdo.

OPTIO optikose dirbandys profesionalūs konsultantai, įvertinę individualius poreikius bei lūkesčius, padės išsirinkti geriausiai akinių receptą ir gyvenimo būdą atitinkančius akinių lęšius Jūsų naujiesiems akiniams.

Akinių lęšiai gali padėti pagerinti kasdienį mūsų gyenimą ne tik prireikus koreguoti trumparegystę, toliaregystę, astigmatizmą ar presbiopiją, tačiau tinkami akinių lęšiai gali mažinti akims tenkantį nuovargį daug laiko dirbant kompiuteriu, taip pat akinių lęšiai gali saugoti nuo skaitmeninių prietaisų skleidžiamos mėlynojo spektro šviesos ar nuo kenksmingų UV spindulių. Akinių lęšiai, atsižvelgiant į gyvenimo būdą ir kitus poreikius gali padėti mums džiaugtis ryškiu ir komfortišku regėjimu kasdien!

Akinių lęšių tipai

Vieno židinio akinių lęšiai yra vieni populiariausių. Šio tipo lęšiai koreguoja regėjimą tik vienu atstumu, naudojami esant trumparegystei, toliaregystei ir astigmatizmo korekcijai. Dažniausiai tokius akinių lęšius pasirenkama norint pagerinti regėjimą atliekant tam tikras užduotis: žiūrint į tolį (pavyzdžiui, vaikams mokykloje), vairuojant, ar žiūrint iš arti (pavyzdžiui skaitant).

Kitas taip pat populiarus akinių lęšių tipas – tai kelių židinių akinių lęšiai (progresiniai). Tokie akinių lęšiai yra išskirtiniai tuo, kad jie yra pritaikyti žiūrėti visais atstumais, tiek į tolį, tiek iš arti, tiek vidutiniu atstumu, o tai itin aktualu, kuomet blogai matoma tiek iš arti, tiek žiūrint į tolį.

Akinių lęšių dangos

Akinių lęšių dangos – nors praktiškai nematomos, būtent dėl jų akiniai yra veiksminga regėjimo korekcijos priemonė, būtent dangos užtikrina maksimalų komforto jausmą nešiojant akinius. Ar tai būtų kietinantis sluoksnis, apsaugantis nuo įbrėžimų, ar aukštos kokybės antirefleksinė danga, mažinanti atspindžius – visos akinių lęšių dangos gali pagerinti Jūsų regėjimo komfortą, palengvinti akinių valymą ir netgi užtikrinti, kad akiniai tarnautų ilgiau. Viena būtiniausių dangų – apsauganti nuo įbrėžimų, kurios dėka akinių lęšiai yra daug atsparesni įbrėžimams. Viena populiariausių dangų – apsauganti nuo mėlynojo spektro šviesos, tai aktualu daug laiko dirbantiems kompiuteriu ar naudojantis skaitmeniniais prietaisais.

OPTIO optikos salonuose mes padėsime Jums atrasti Jums labiausiai tinkančius akinių lęšius, patarsime įvairiais gero regėjimo klausimais, papasakosime apie naujausias akinių lęšių dangas.

OPTIO optikų kontaktai ir darbo laikas