Optio

Kaip vyksta regėjimo patikrinimas?

Regėjimo patikrinimo metu sepcialistai atlieka įvairius tyrimus, kurie padeda nustatyti įprastas akių ligas, tokias kaip akių sausumas, katarakta ir glaukoma, taip pat kai kurias bendras sveikatos ligas, tokias kaip diabetas.

Regėjimo patikrinimo metu atliekami šie tyrimai, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius:

Autorefraktometru - nustatoma kokia yra akių laužiamoji galia ir akies ašies ilgio santykis, nustatoma ar yra akies refrakcijos yda (trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas).

Nekontaktiniu tonometru – akyse pajusite lengvą oro srautą, kuris leis pasitikrinti akispūdį.

Skaitmenine tinklainės nuotrauka – akies tinklainės nuotrauka daroma naudojant ryškią blykstę, kad būtų galima patikrinti, ar viskas gerai. 

Regėjimo aštrumo tikrinimo lentele – optometrininkas paprašys perskaityti ekrane esančias raides, kad sužinotų regėjimo aštrumą be akinių, su turimais akiniais tam, kad su naujais akiniais gautumėte geriausią įmanomą regėjimo aštrumą.

Biomikroskopu – naudoja šviesą ir padidinimą, kad atliktų išorinės akies ir jos priedų apžiūrą bei matavimus

Patikrinimo metu specialistas užduos įvairių klausimų apie jūsų akis, bendrą sveikatą bei vaistus, kuriuos vartojate, galinčius turėti įtakos jūsų regėjimui. Taip pat, išsaiškins apie jūsų gyvenimo būdą ir sveikatos problemas šeimoje, nes kai kurios akių ligos gali būti paveldimos.

Ką galima nustatyti atliekant regėjimo patikrinimą?

Regėjimo patikrinimo metu specialistas nustatys, ar įmanoma ir kaip pagerinti Jūsų regėjimą. Galbūt Jūs tiesiog įpratote matyti ne taip aiškiai, todėl nesuprantate, kad galite matyti ryškiau. OPTIO specialistas atliks tyrimus atsižvelgiant į jūsų poreikius, kad išsiaiškintų, kaip jūsų regėjimas geba prisitaikyti prie šalia esančių objektų, įvertins priekines akies dalis. 

Regėjimui patikrinti atliekami įvairūs tyrimai, o mūsų specialistas parinks tinkamiausius būtent jums. Nors kiekvienas regėjimo patikrinimas yra skirtingas, paprastai jis trunka iki 30 minučių.

Regėjimo patikrinimo metu specialistas papasakos apie tai, kokius tyrimus atlieka, o po regos patikrinimo bus išsamiai paaiškinta apie Jūsų akių sveikatą, jei reikia, išrašys naują receptą akiniams ir / ar kontaktiniams lęšiams.

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui