Apie mus

OPTIO – draugiškų optikų tinklas!

Madingi rėmeliai, kokybiški lęšiai ir stilingi saulės akiniai kiekvienam už prieinamą kainą!

OPTIO optikose kiekvienas pirkėjas ras patrauklių pasiūlymų akiniams, saulės akiniams ar kontaktiniams lęšiams. Specialūs pasiūlymai vardiniams rėmeliams, akinių ir kontaktinių lęšių parinkimas – tai, ko gali tikėtis kiekvienas, užsukęs į OPTIO.

Nuo 2013 metų OPTIO prisijungė prie „Kodak Lens Vision Centre“ optikų tinklo, siekiant savo klientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas bei naujausiomis technologijomis pagamintus kokybiškus ir pasaulyje puikiai vertinamus akinių lęšius.  Šiuo metu Lietuvoje veikia 12 OPTIO optikų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Palangoje.

Mūsų misija – būti lengvai pasiekiama ir arti namų esančia optika, kurioje yra suteikiama kokybiška regėjimo korekcija visiems, kam tai reikalinga. Mes teikiame aukštos kvalifikacijos akių korekcijos paslaugas ir gaminame funkcinius, aukštos kokybės ir modernius akinius už prieinamą kainą.

OPTIO vertybės:

  • Šeima: akinių lęšiai visiems, pagal individualius poreikius – tiek suaugusiems, tiek vaikams.
  • Atsakomybė: socialinės programos vaikams, senjorams, mokytojams ir dėstytojams.
  • Prieinamumas: žemos kainos korekcinių akinių kainos ir arti namų, patogiose lokacijose esančios optikos.
  • Profesionalumas ir kokybė: profesionalus aptarnavimas, aukštos kvalifikacijos specialistai. 

Akiniai už gerą kainą!

OPTIO optikose galėsite rinktis tiek iš ekonominės klasės, tiek iš vardinių garsių pasaulyje prekės ženklų akinių rėmelių, tokių kaip VOGUE, ARMANI EXCHANGE, GUESS, RAY-BAN, POLAROID ir daugelio kitų. Jūsų korekciniams akiniams, pagal Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius, poreikius bei akinių recetą padėsime pasirinkti aukščiausios kokybės akinių lęšius, kurie leis džiaugtis geru regėjimu kasdien!

Kokybiška apsauga nuo saulės

Užtikriname, kad visi OPTIO optikos salonuose parduodami akiniai nuo saulės yra 100 % apsaugantys nuo kenksmingų UV spindulių. Tai yra itin svarbu ieškant kokybiškos akių aspaugos. Mūsų asortimente rasite saulės akinių tiek vaikams ir suaugusiems, tiek nebrangių ekonominių ir stilingų vardinių kolekcijų modelių, tad tikrai pavyks išsirinkti!