Optio

Regėjimo patikrinimas

OPTIO optikose regėjimo patikrinimas trunka apie 30 minučių. Mūsų patyrę specialistai gydytojai oftalmologai ir optometrininkai suteiks Jums ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su geru Jūsų regėjimu, užtikrins, kad procesas būtų malonus.

 

Regėjimas yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybei, tad regėjimą profilaktiškai rekomenduojama pasitikrinti bent vieną kartą per metus, nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus ar sveikatos būklės.

OPTIO optikose Jus konsultuos ir akinius ar kontaktinius lęšius parinks profesionalūs, ilgametę darbo patirtį turintys specialistai – gydytojai oftalmologai ir optometrininkai. Regėjimo patikrinimas atliekamas siekiant išsiaiškinti individualius kliento poreikius bei nustatyti akių būklę.

Atvykstant regėjimo patikrinimui, jei galite, su savimi turėkite savo paskutiniuosius nešiojamus korekcinius akinius, paskutinį Jums išrašytą korekcinių akinių arba kontaktinių lęšių receptą, jei nešiojate kontaktinius lęšius – su savimi turėkite kontaktinių lęšių dėklą.

Regėjimo patikrinimas suaugusiems

Akių patikrinimas svarbus ne tik nešiojant akinius ar korekcinius lęšius, tačiau ir norint palaikyti gerą akių būklę – taip pat nustatomas akių sausumas, galimi sprendimai lengvinantys akių nuovargį (akiniai darbui kompiuteriu). Regos patikra suaugusiems gali būti atliekama optometrininko, gydytojo oftalmologo ar mokslų daktaro – atsižvelgiant į situaciją ir paslaugų poreikį, galite pasirinkti specialisto mokslinį laipsnį. Ligų diagnostikai ir kitoms su ligomis susijusioms procedūroms yra atliekama oftalmologo konsultacija.


Regėjimo patikrinimas vaikams

Planuoti ir atlikti regėjimo patikrinimą niekada nėra per anksti. Kaip ir suaugusiems, taip ir vaikams, patikrą rekomenduojame atlikti kasmet – tai ne tik užtikrins gerą vaiko regėjimą, tačiau ir pabrėš rūpesčio savo akimis svarbą nuo pat mažesns. Vaikų regėjimą tikrina išskirtinai tik gydytojai oftalmologai. Norint užsiregistruoti vaiką patikrai, pasirinkite paslaugą oftalmologo konsultacija vaikams.

OPTIO optikų kontaktai ir darbo laikas