Optio

Kodėl svarbu tikrintis regėjimą?

Akių patikrinimas svarbus ne tik nešiojant akinius ar kontaktinius lęšius, tačiau ir norint palaikyti sveikas akis bei gerą bendrą savijautą.

Kaip dažnai reikia tikrintis regėjimą?

Regėjimas yra labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybei, tad regėjimą profilaktiškai rekomenduojama pasitikrinti bent vieną kartą per metus, nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus ar sveikatos būklės.

Palaikykite gerą ir ryškų matymą

Norint išvengti regėjimo pokyčių, svarbu reguliariai tikrintis regą, bei kreiptis į specialistus pastebėjus, kad jūsų akys paraudę, jaučiate akių nuovargį ar sausumą, galvos skausmą, suprastėjo regėjimo aštrumas, pradėjo dvejintis vaizdas, matote padvigubėjusius objektų kontūrus, neryškiai matote smulkius objektus, vakare norisi trinti akis.

Rūpinkitės savo akių sveikata

Rūpinkitės savo akimis, kaip rūpintumėtės oda, plaukais ir bendra sveikata. Reguliarus akių tikrinimas padidina tikimybę anksti nustatyti regėjimo problemas, taip pat sumažina riziką susirgti akių ligomis. Regėjimo patikrinimo metu mūsų specialistai gali patikrinti akispūdį, ašarų plėvelę bei jos kokybę ir atlikti kitus tyrimus, padedančius įvertinti Jūsų regėjimo kokybę bei akių būklę.

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui