Optio

Fotochrominiai akinių lęšiai

Fotochrominiai akinių lęšiai patys prisitaiko prie aplinkos apšvietimo sąlygų – patapose yra skaidrūs, o lauke tamsūs!

Visi fotochrominiai akinių lęšiai pasižymi šiomis savybėmis:

  • 100 % blokuoja UVA ir UVA spindulius;
  • filtruoja ir sulaiko kenksmingą mėlynąją šviesą tiek patalpose, tiek lauke;
  • sumažina atspindžius, akių nuovargį ir įtampą – akims suteikiamas optimalus šviesos kiekis, prisitaikant prie aplinkos.

Transitions yra skaidriausi ir greičiausiai įgaunantys atspalvį akinių lęšiai, užtikrinantys gerą regėjimą ir akių apsaugą1

Puikus pasirinkimas kiekvienai dienai: Transitions Signature GEN 8 fotochrominiai lęšiai – geriausi fotochrominiai akinių lęšiai1, kurie yra net septynių spalvų. Tai tikras proveržis: akinių lęšiai yra dar tamsesni lauke, skaidrūs patalpose, pasižymi itin greitais tamsėjimo ir šviesėjimo etapais, išlaikant nepriekaištingą akių apsaugą ir regėjimo kokybę. Tai pirmieji išmanūs fotochrominiai akinių lęšiai su revoliucine nanokompozito technologija, kuri skatina fotochrominį veikimą ir suteikia gerą matymą, regėjimo komfortą ir akių apsaugą visą dieną.

Transitions XTRActive New Generation fotochrominiai akinių lęšiai – tai labiausiai tinkantis sprendimas žmonėms, daug būnantiems ryškioje šviesoje ir aplinkoje, kurioje yra daug atspindžių.

Transitions XTRActive New Generation akinių lęšiai pasižymi itin tamsia spalva ir apsauga nuo intensyvios šviesos tiek viduje, tiek lauke2, 100 % blokuoja UVA ir UVB spindulius, taip pat kenksmingą mėlynąją šviesą. Šie lęšiai tamsėja ir automobilyje3!

Transitions XTRActive Polarized fotochrominiai akinių lęšiai – puikus sprendimas itin jautrioms šviesai akims ar žmonėms, daug būnantiems ryškioje šviesoje.

Derinant pažangių, į šviesą reaguojančių lęšių ir dinaminės poliarizacijos privalumus, Transitions XTRActive Polarized akinių lęšiai suteikia jūsų akims papildomą apsaugą bet kokioje šviesoje, tuo pačiu užtikrinant aštresnį matymą, ryškesnes spalvas ir platesnį matymo lauką4. Šių lęšių poliarizacijos efektyvumas net iki 90 %5, taip pat tamsėja ir esant automobilyje6. 100 % blokuoja UVA ir UVB spindulius, taip pat kenksmingą mėlynąją šviesą.

Užtikrinkite maksimalią savo vaikų akių apsaugą!

Naujieji Transitions Signature GEN 8 fotochrominiai lęšiai puikiai apsaugo akis nuo kenksmingų UV spindulių bei kenksmingos mėlynosios šviesos7.

OPTIO optikos specialistai vis dažniau pastebi, kad mažieji lankytojai vis dažniau renkasi fotochrominius akinių lęšius! Optikos specialistai dalinasi patarimais, kodėl vaikams naudinga nešioti Transitions fotochrominius akinių lęšius:

  • Vaikai didžiąją laiko dalį praleidžia naudodamiesi skaitmeniniais prietaisais. Šie prietaisai skleidžia mėlynąją šviesą, kuri gali būti kenksminga akims. Transitions akinių lęšiai apsaugos jūsų vaiko akis nuo kenksmingosios mėlynosios šviesos poveikio.
  • Moksliniai tyrimai atskleidžia skaitmeninių ekranų prietaisų skleidžiama šviesa gali sumažinti miego hormono – melatonino – išsiskyrimą. Tai gali sukelti nuolatinį nuovargį, irzlumą, miego sutrikimus. Transitions fotochrominiai akinių lęšiai, blokuoja mėlynosios šviesos srautą bei gali pagerinti vaiko savijautą.
  • Vaiko akies lęšiukas į tinklainę praleidžia daugiau UV spindulių ir trumpų bangų matomos šviesos, dėl šios priežasties OPTIO optikos specialistai įspėja vaikų akys gali būti jautresnės UV spinduliams nei suaugusiųjų. Transitions akinių lęšiai yra puikus sprendimas, jie ne tik tampa saulės akiniais, bet ir blokuoja iki 95 % mėlynosios šviesos, kuri yra itin didelis lauke esančios saulės šaltinis. Taip vaikų akys yra apsaugomos nuo kenksmingos saulės spindulių ir mėlynosios šviesos.

Maksimalus komfortas ir patogumas kasdien!

Vieni akiniai, kurie gali pakeisti Jūsų korekcinius ir saulės akinius! Ne tik patogus, modernus, bet ir apgalvotas sprendimas! Geras matymas nepriklausomai nuo oro ir apšvietimo.

Nuo šiol džiaukitės ne tik išskirtine akių apsauga, mėgaukitės patogumu, bet ir pasirinkite labiausiai patinkančią spalvą savo naujiesiems akiniams. Rinkitės jums tinkamiausius Transitions akinių lęšius ir džiaukitės maksimaliu regėjimo komfortu kasdien!

  • Dar tamsesni lauke, esant saulėtai dienai.
  • Itin greitai užtamsėja lauke ir tampa skaidrūs patalpose, lęšiai patys automatiškai prisitaiko prie kintančių šviesos sąlygų.
  • Itin skaidrūs patalpose.

1Remiantis didžiausiu svertiniu sudėtiniu rezultatu, lyginant pagrindinius kasdienius fotochrominius akinių lęšius, vertinant pagrindines fotochrominių lęšių savybes, jų charakteristikų santykinę svarbą vartotojams.

Tamsiausi fotochrominiai lęšiai aukštoje temperatūroje, esant automobilyje, lęšiai taip pat užtikrina geriausią mėlynos šviesos apsaugą įvairiomis apšvietimo sąlygomis*, lyginant ypač tamsius fotochrominius akinių lęšius. *Apsauga nuo kenksmingos mėlynos šviesos (380-460 nm), lyginant polikarbonato ir 1.5 indekso pilkos spalvos akinių lęšius: blokuoja (i) iki 34 % patalpoje esant 23°C, (ii) iki 65 % už automobilio stiklo, (iii) iki 90 % lauke esant 23 °C temperatūrai ir iki 83 % lauke esant 35 °C temperatūrai.

Naujos kartos Transitions XTRActive blokuoja iki 34 % kenksmingos mėlynos šviesos patalpose ir iki 90 % kenksmingos mėlynos šviesos lauke. „Kenksminga mėlyna šviesa“ apskaičiuojama, kai bangos ilgis yra nuo 380-460 nm. Remiantis polikarbonato pilkos spalvosakinių lęšių bandymais 23°C temperatūroje.

4 EcoOptics Limited – prof. Nicholas Roberts kiekybinis tyrimas, kuriuo vertinama poliarizacijos savybių matymo nauda, lyginant poliarizuotus akinių lęšius su panašiais nepoliarizuotais akinių lęšiais, 2019 / 2020 m.

Remiantis pilkos spalvos akinių lęšių medžiagų bandymais 23°C temperatūroje, naudojant ISO 12312-1 standartą.

6 Remiantis pilkos spalvos akinių lęšių medžiagų bandymais, pasiekiamas mažesnis nei 45 % pralaidumas, esant 23 °C temperatūrai už automobilio standartinio priekinis stiklo. Akinių lęšiai, pasiekia 30 % poliarizacijos efektyvumą už priekinio automobilio stiklo, o tai nėra klasifikuojama kaip „poliarizacija“.

7 Transitions Signature GEN 8 lęšiai sulauko iki 20 % kenksmingos mėlynos šviesos lauke ir daugiau nei 87 % kenksmingos mėlynos šviesos lauke. „Kenksminga mėlyna šviesa“ laikoma šviesa, kurios bangų ilgis yra nuo 380 nm iki 460 nm.