Optio

Akinių lęšiai pavargusioms akims

Jūsų akys bus darbingos ilgiau!

Akinių lęšiai pavargusioms akims yra sukurti žmonėms, kuriems reikalingi akiniai matymui vienu atstumu, skaitymui ir darbui kompiuteriu arba matymui į tolį ir darbui kompiuteriu. Specialus lęšių dizainas su padidinta optine galia apačioje užtikrina, kad Jūsų akys ne taip greitai pavargs, kai naudojate skaitmeninius prietaisus. Šie akinių lęšiai tinka derinant juos su danga, apsaugančia nuo kenksmingos mėlynos šviesos, kurią skleidžia skaitmeniniai prietaisai ir dirbtiniai šviesos šaltiniai.

Pritaikykite akinių lęšių pavargusioms akims privalumus savo gyvenimo būdui

Akinių lęšiai yra pritaikomi individualiai, pagal Jūsų poreikius. Jaunesniems akinių nešiotojams, kurių akys pavargsta ne taip greitai, yra pritaikomas mažesnis optinės galios žingsnis, esant labiau nusilpusioms akims – didesnis.

Mėgaukitės maksimaliu regėjimo komfortu visą dieną!

Dėl spartaus skaitmeninio gyvenimo būdo, kuomet nuolat sutelkiame dėmesį į skaitmeninių įrenginių ekranus artimu atstumu, mūsų akys pavargsta, jas gali skaudėti, jaučiamas akių sausumas – akinių lęšiai yra puikus sprendimas kovojant su akių nuovargiu suaugusiems 25-40 amžiaus žmonėms.

 Akinių lęšių pavargusioms akims privalumai:

  • žymiai sumažinama akių raumenų įtampa, išlaikomas tinkamas fokusavimas žiūrint artimu atstumu;
  • lęšius galima kombinuoti su lęšių danga, kuri apsaugo nuo kenksmingos mėlynos šviesos;
  • individualus pritaikymas pagal akių būklę, keli optinės galios padidinimo variantai;
  • geras matymas net ir visą dieną aktyviai naudojant skaitmeninius ekranus ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus;
  • komfortas, kurį užtikrina kokybiški akinių lęšiai.

Padėkite savo akims atsipalaiduoti! Akinių lęšių pavargusioms akims pagrindinis privalumas ir tikslas yra – padėti sumažinti akyse jaučiamą įtampą ir sumažinti akių nuovargio riziką. Šio tipo akinių lęšiai sukurti taip, kad padėtų Jums ir Jūsų akims atsipalaiduoti, net ir įtemptai dirbant, kuomet reikalingas išskirtinis dėmesys ir maksimalus regėjimo komfortas.

Nežinote ar šio tipo lęšiai Jums tiktų? Užsukite pasitarti į Jums artimiausią OPTIO optiką.

OPTIO optikų kontaktai ir darbo laikas

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui