Optio

Akinių lęšiai su apsauga nuo mėlynosios šviesos

Akinių lęšiai nuo mėlynosios šviesos ne tik saugos Jūsų akis nuo kenksmingų UV spindulių ir mėlynojo spektro šviesos, tačiau dėl lęšių gamybai naudojamos specialios skaidrios medžiagos, užtikrins, kad vaizdas bus ryškesnis ir aiškesnis.

100 % apsauga nuo tiesioginių UV spindulių ir iki 2.5 karto didesnė apsauga nuo kenksmingos mėlynojo spektro šviesos

  • Akinių lęšiai su apsauga nuo mėlynosios šviesos mažina atspindžius ir akinimą, sukeliamą skaitmeninių prietaisų (televizorių, kompiuterių monitorių, telefonų), LED šviesos šaltinių.
  • Įprastai mėlynąją šviesą filtruojantys akinių lęšiai turi geltoną atspalvį, tad ne tik puikiai apsaugo akis nuo UV spindulių ir mėlynosios šviesos, tačiau yra išskirtinai skaidresni.
  • Lęšiai su apsauga nuo mėlynosios šviesos absorbuoja aukštos energijos regimą šviesą (HEV), blokuoja UV spindulius ir filtruoja mėlynąją šviesą, mažina atspindžius ir tuo pačiu sukuria aiškų ir ryškų vaizdą, neiškreipiant spalvų.

Maksimali jūsų akių apsauga nuo UV ir mėlynojo spektro šviesos visą dieną!

Apsaugokite savo akis nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių, kad ir kur būtumėte!

  • iki 80 % UV spindulių gali prasiskverbti pro debesis net ir apsiniaukusią dieną;
  • iki 40 % žalos UV spinduliai sukelia net nesant tiesioginėje saulėje.

Daugumai mūsų savaime suprantama ir yra įprasta saugoti odą nuo saulės. Tie patys kenksmingi ultravioletiniai spinduliai gali turėti įtakos ir akių sveikatai – pagreitinti akių senėjimą ir prisidėti prie įvairių sunkių akių ligų, įskaitant kataraktą.

Maksimaliam Jūsų regėjimo komfortui – apsauga nuo mėlynosios šviesos!

  • mėlyna šviesa (angl. HEV) yra viena iš priežasčių, sukeliančių akių įtampą;
  • mėlynoji šviesa turi įtakos sutrikusiems miego įpročiams;
  • taip pat randamas ryšys tarp mėlynojo spektro šviesos ir geltonosios dėmės degeneracijos procesų.

Kasdien net apie 9 valandas praleidžiame aplinkoje, kurioje esame veikiami itin daug mėlynosios šviesos šaltinių: dirbtinis apšvietimas, telefonai, kompiuteriai, televizoriai ir kiti ekranai.

Maksimaliam jūsų regėjimo komfortui derinkite akinių lęšius su antirefleksine ir mėlynojo spektro šviesą atspindinčiomis dangomis

Išskirtinai skaidrūs lęšiai, maksimaliai sumažintas atspindžių kiekis – kombinuojant akinių lęšius ir pasirinktą antirefleksinę dangą.

OPTIO optikų kontaktai ir darbo laikas