Optio

Starkey klausos aparatai

Daugiau jokio didelio, matomo ir nepatogaus klausos aparato – pristatome Starkey stilingus ir patogius, inovatyvius klausos aparatus!

Galimi ne vienas klausos aparatų dizainai (ir daugybė jų tipų), todėl žinoti, kurį iš jų pasirinkti, gali atrodyti sunku. Mūsų klausos specialistai padės Jums individualiai pritaikyti būtent Jums tinkamiausią klausos aparatą.

OPTIO optikose ne tik nemokamai patikrinsime Jūsų klausą, ne tik atliksime audiogramą bei ir rekomenduosime Jums individualiai sureguliuotą klausos aparatą, o svarbiausia, kad prieš perkant, klausos aparatą galėsite išmėginti visiškai nemokamai net 14 dienų!

Išbandykite klausos aparatus nemokamai

Užausiniai klausos aparatai

Už ausų nešiojami prietaisai tinka žmonėms, turintiems platų klausos praradimą – nuo lengvo iki didelio. Tai pats populiariausias klausos aparato tipas pasaulyje, šis prietaisas puikiai telpa už ausies, yra mažai matomas. Tokio tipo klausos aparatas dažniausiai tinka net stiprų klausos susilpnėjimą turintiems žmonėms. 

Įausiniai klausos aparatai 

Klausos aparatai, kurie yra dedami į ausies kanalą. Šio tipo aparatai užtikrina itin švarų garsą, yra gaminami individualiai, labiausiai tinka silpną arba vidutinį klausos silpnumą turintiems žmonėms, yra beveik nematomi.

Starkey Genesis Al klausos aparatai

Didžiausias visų laikų šuolis klausos technologijų srityje – Genesis Al klausos aparatai jau OPTIO optikoje!

Genesis Al klausos aparatai pasižymi:

  • itin ergonomišku dizainu: klausos aparatas nepastebimai priglunda prie ausies ir atrodo elegantiškai;
  • pilnai įkrovus veikia iki 51 valandos;
  • patvarumu ir atsparumu drėgmei – Pro8 HydraShield™ technologija padeda sulaikyti drėgmę, dulkes ir nešvarumus;
  • švelnesniais ir naturalesniais garsais be pašalinio triukšmo;
  • itin tiksliu garsų apdorojimu, kuris užpildo spragas, atsiradusias dėl klausos praradimo.

Klausos sutrikimai seniai nebėra nuosprendis – šiuolaikinės technologijos leidžia džiaugtis garsų kupinu gyvenimu. Investuokite į klausos kokybę ir mėgaukitės pilnaverčiu gyvenimu!

Starkey Evolv AI klausos aparatai

Aiškesnis garsas – mažiau foninio triukšmo – paprastas naudojimas be jokio vargo! 

Evolv AI klausos aparatai gali pasigirti išskirtiniausiu ir itin kokybišku garsu iš visų Starkey aparatų. Kas valandą atliekama iki 55 milijonų suasmenintų koregavimų, Evolv AI yra meistriškai sukurti taip, kad automatiškai užtikrintų tikrovišką ir aukštą garso kokybę kiekvienoje klausymosi aplinkoje, įskaitant automobilius ir kitas transporto priemones, kad galėtumėte girdėti ir mėgautis gyvenimu.

Evolv AI klausos aparatai pasižymi ne tik aukšta garso kokybe, puikiu prisitaikymu prie aplinkos ir Jūsų poreikių, taip pat turi sąsają su Jūsų išmaniaisiais prietaisais, kuomet galite valdyti televizoriaus ar kitų garso sistemų garso lygį, męgautis pokalbiais. Starkey pirmieji sukūrė Jūsų sveikatą stebinčią sistemą, kuri perduoda informaciją tiesiai į Jūsų išmanųjį telefoną. 

Evolv AI – tai geresnė garso kokybė be jokio vargo.

Kaip pasirinkti tinkamą klausos aparatą

Yra daugybė klausos aparatų tipų. Kaip sužinoti, kuris klausos aparatas tinkamiausias Jums arba Jūsų artimiesiems? Dalinamės mūsų specialistų patarimais, į ką reikia atsižvelgti, renkantis klausos aparatą.

Kaip veikia klausos aparatai

Klausos aparatas yra mažas elektroninis prietaisas, kurį nešiojate ausyje arba už jos. Kai kurie garsai tampa garsesni, kad klausos sutrikimų turintis žmogus galėtų klausytis, bendrauti ir visapusiškiau dalyvauti kasdienėje veikloje. Klausos aparatas gali padėti žmonėms geriau girdėti tiek tyliose, tiek triukšmingose situacijose. Tačiau tik maždaug vienas iš penkių žmonių, kuriems būtų naudingas klausos aparatas, jį iš tikrųjų naudoja.

Klausos aparatą sudaro trys pagrindinės dalys: mikrofonas, stiprintuvas ir garsiakalbis. Klausos aparatas garsą priima per mikrofoną, kuris garso bangas paverčia elektros signalais ir siunčia į stiprintuvą. Stiprintuvas padidina signalų galią ir siunčia juos į ausį per garsiakalbį.

Visuose klausos aparatuose naudojamos tos pačios pagrindinės dalys, kurios perduoda garsus iš aplinkos į ausį ir padidina jų garsumą. Dauguma klausos aparatų yra skaitmeniniai ir visi dažniausiai veikia naudojant standartines klausos aparatų bataremis arba yra įkraunami.

Kaip klausos aparatai gali padėti?

Klausos aparatai visų pirma naudingi gerinant klausos ir kalbos supratimą žmonėms, kurių klausa sutrikusi dėl mažų jutimo ląstelių vidinėje ausyje, vadinamų plaukų ląstelėmis, pažeidimo. Šis klausos praradimo tipas vadinamas sensorineuraliniu klausos praradimu. Žala gali atsirasti dėl ligos, senėjimo arba traumų dėl triukšmo ar tam tikrų vaistų.

Klausos aparatas padidina garso virpesius, patenkančius į ausį. Išlikusios plaukų ląstelės aptinka didesnes vibracijas ir paverčia jas nerviniais signalais, kurie perduodami į smegenis. Kuo didesnis žmogaus plaukų ląstelių pažeidimas, tuo sunkesnis klausos praradimas ir tuo didesnis klausos aparato sustiprinimas, reikalingas skirtumui kompensuoti. Tačiau yra praktinių apribojimų, kiek stiprinimo gali suteikti klausos aparatas. Be to, jei vidinė ausis per daug pažeista, net ir didelės vibracijos nebus paverstos nerviniais signalais. Tokiu atveju klausos aparatas būtų neveiksmingas.

Užsiregistruoti nemokamam klausos patikrinimui