Saulės akiniai

STILINGI SAULĖS AKINIAI IR REGĖJIMO KOMFORTAS

Akiniai nuo saulės tai ne tik stilingas įvaizdžio akcentas saulėtomis dienomis, jie atlieka labai svarbią funkciją – apsaugo mūsų akis nuo kenksmingų saulės spindulių. Saulės akiniai pagerina matomumą esant lauke, kontrasto suvokimą, sumažina šviesos ir tamsos skirtumus, todėl objektai lauke tampa aiškesni ir geriau matomi. Kokybiški saulės akiniai filtruoja kenksmingus UV spindulius, sumažina saulės spindulių poveikį ir riziką susirgti akių ligomis.

Labai svarbu apsaugoti savo akis nuo UV spindulių poveikio. Rūpindamiesi savo akimis ir užtikrindami tinkamą UV apsaugą, galime sumažinti galimybę patirti žalą ir išlaikyti gerą regėjimą ilgą laiką. Norime pasidalinti keliatomis priežasčių, kodėl UV spinduliai gali būti žalingi akims:

  • Katarakta: Ilgalaikis ir nuolatinis UV spindulių poveikis gali prisidėti prie kataraktos vystymosi. Katarakta, tai, kai akių natūrali linzė, kurioje esantis baltymas tampa drumstas, praranda skaidrumą ir sukelia regėjimo sutrikimus.
  • Degeneracinės akies ligos: UV spinduliai gali padidinti degeneracinių akies ligų riziką, tokių kaip makulinės degeneracijos, taip pat UV spinduliai gali paveikti tinklainę ir sukelti jos pažeidimus.
  • Keratitas: Per didelis ar ilgalaikis UV spindulių poveikis gali sukelti keratitą, kuris yra akių paviršiaus uždegimas. Tai gali sukelti akių paraudimą, skausmą, ašarojimą ir regėjimo sutrikimus.

OptiO optikose esantys saulės sakiniai yra su 100% apsauga nuo UV spindulių!

Į ką atkreipti dėmėsį renkantis saulės akinius?

Saulės akiniai ne tik papuošia mūsų išvaizdą, bet ir suteikia apsaugą akims nuo kenksmingų saulės spindulių poveikio. Renkantis naujus saulės akinius OPTIO optikos specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį:

  • Saulės akiniai turi turėti UV (A) ir UV (B) spindulius sulaikantį filtrą. UV spinduliai gali būti tiesiogiai susiję su daugybe regėjimo problemų, tokiomis kaip akių paraudimas, ragenos nudegimas ar katarakta. Saulės akiniai su UV (A) ir UV (B) spindulius sulaikančiu filtru užtikrins jūsų akims maksimalią apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių.
  • Stebėkite, ar ant akinio rėmelio yra CE simbolis. Tai rodo, kad akiniai yra sertifikuoti Europos Sąjungoje ir atitinka saugumo standartus.
  • Vairavimui rekomenduojame rinktis poliarizuotus saulės akinius. Šie akiniai sumažina atspindžius, pagerina vaizdo kontrastą ir paryškina natūralias spalvas, taip padedant jums geresnį matomumą ir saugumą keliose.
  • Rinkitės akinius, pagamintus iš kokybiškų medžiagų, kurios yra patvarios ir ilgaamžės.
  • Svarbu jaustis patogiai su pasirinktais akiniais nuo saulės. Jie turi būti tinkamo dydžio, kad nepaslėptų jūsų regėjimo lauko.
  • Pasirinkite saulės akinius, kurie atitiks jūsų stiliaus ir skonio poreikius. Saulės akiniai yra puiki galimybė išreikšti savo asmenybę ir papildyti išvaizdą.

Saulės akinių pasirinkimas

Renkantis naujus saulės akinius OPTIO specialistai rekomenduoja ypatingą dėmesį skirti:

Formai ir dizainui: OPTIO asortimente rasite pačių populiariausių saulės akinių formų variacijų, galėsite rinktis iš apvalių, ovalių, stačiakampio, lašo, katės akių ar kvadrato formos modelių. Rekomenduojame rinktis priešingą formą Jūsų veidui – išmėginkite kontrastus, ryškių kampų akinių modeliai gali pabrėžti veido formą, o ovalūs modeliai Jūsų veido formą darys šiek tiek minkštesnę.

Daugiau patarimų, kaip pasirinkti akinius pagal veido formą rasite paspaudę čia >>

Spalvai: juodos, rudos ar margi rudų ir juodų atspalvių saulės akiniai visuomet bus praktiškas pasirinkimas, juos bus lengva derinti prie skirtingų įvaizdžių. Įmantrių spalvų, ryškių rėmelių ar išskirtinių veidrodinių lęšių kombinacijos gali puikiai papildyti Jūsų įvaizdį ir tapti išskirtiniu Jūsų stiliaus akcentu. Būkite drąsūs ir eksperimentuokite!