Kontaktiniai lęšiai yra puiki alternatyva žmonėms, nenorintiems nešioti akinių. Šių dienų pažangios technologijos leidžia sėkmingai pritaikyti kontaktinius lęšius įvairiausioms regėjimo korekcijoms, juos parinkti pagal gyvenimo būdą, esamus poreikius.

Kontaktiniai lęšiai suteikia pasirinkimo laisvę: patogu sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį, dirbti – daugiau nebijosite netyčiomis sugadinti akinių, galėsite mėgautis puikiu regėjimu ir komfortu. Kontaktinių lęšių priežiūra ir naudojimas taip pat yra daug lengvesnis, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio: galima pasirinkti įvairaus nešiojimo trukmės kontaktinius lęšius, kurie yra pagaminti iš orui pralaidžių medžiagų, palaikančių akims būtiną drėgmės lygį.

Kontaktinių lęšių nešiojimui amžiaus ribos nėra – juos galima nešioti nuo vaikystės iki senatvės, svarbu – prižiūrint regėjimo specialistams. Astigmatiniai arba multifokaliniai kontaktiniai lęšiai gali būti puiki išeitis norint ryškiai matyti, yra gera alternatyva skaitymo akiniams, nes jie leidžia matyti objektus skirtingais atstumais.

Žmonėms, turintiems gerą regėjimą, kontaktiniai lęšiai gali būti naudingi, kaip įvaizdžio dalis, paryškinantys arba pakeičiantys akinių spalvą, žvilgsniui suteikti gylio.

Kartu su kvalifikuotais akių priežiūros specialistais, kurie stebi Jūsų akių būklę ir akių bei lęšių suderinamumą nuo pirmo naudojimo ir kontaktinių lęšių naudojimo metu, tai yra saugus ir patogus būdas koreguoti regėjimą. Svarbu prisiminti, kad kontaktinių lęšių nešiotojai apsilankyti pas regėjimo specialistą turėtų bent kelis kartus per metus.

Norite išmėginti kontaktinius lęšius, tačiau nežinote kaip juos išsirinkti? Užsiregistruokite konsultacijai ir regėjimo patikrinimui pas OPTIO specialistus – išsamios konsultacijos metu Jums bus ne tik patikrintas regėjimas ir parinkti Jūsų regėjimui pritaikyti kontaktiniai lęšiai, taip pat Jums papasakosime apie nešiojimo ypatumus ir būtiną priežiūrą. Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui ir kontaktinių lęšių parinkimui galite čia >>