Kontaktiniai lęšiai

Kontaktinių lęšių nešiojimo privalumai

Kontaktiniai lęšiai yra patogi regėjimo korekcijos priemonė daugeliui žmonių, kuriems reikalinga regėjimo korekcija. Naudojant kontaktinius lęšius Jums daugiau nereikės nerimauti, kad Jūsų akiniai rasos, išsiteps ar trukdys intensyvios veiklos metu. Be to, kontaktiniai lęšiai yra išskirtiniai ir tuo, kad jie visiškai nematomi kitiems žmonėms, lęšiai neriboja regėjimo lauko, kokybiškai koreguoja regėjimo defektus nekeičiant matomo vaizdo dydžio, nekeičia akių dydžio. Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai sukurti taip, kad galėtumėte mėgautis maksimaliu regėjimo komfortu, kad ir kur bebūtumėte, kad ir ką veiktumėte. 

Kontaktinių lęšių nešiojimui amžiaus ribos nėra – juos galima nešioti nuo vaikystės iki senatvės, svarbu – prižiūrint regėjimo specialistams. Astigmatiniai arba multifokaliniai kontaktiniai lęšiai gali būti puiki išeitis norint ryškiai matyti, yra gera alternatyva skaitymo akiniams, nes jie leidžia matyti objektus skirtingais atstumais.

Žmonėms, turintiems gerą regėjimą, kontaktiniai lęšiai gali būti naudingi, kaip įvaizdžio dalis, paryškinantys arba pakeičiantys akių spalvą, žvilgsniui suteikti gylio.

Kontaktinių lęšių pasirinkimas

Renkantis kontaktinius lęšius galite išmėginti vienadienius, kelių savaičių ar net mėnesiui skirtus kontaktinius lęšius. Tai, koks kontaktinių lęšių tipas Jums yra tinkamiausias, galima nuspręsti atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo būdą ir poreikius. OPTIO optikose dirbantys ilgametę darbo patirtį turintys konsultantai, optometrininkai ir gydytojai oftalmologai yra pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus, patarti ir padėti pasirinkti Jums tinkamiausius kontaktinius lęšius. Konsultacijos metu taip pat detaliai paaiškinsime, kaip prižiūrėti kontaktinius lęšius ir, jei reikia, išmokysime juos įsidėti ir išimti. Taigi, jei norite tapti kontaktinių lęšių nešiotojais, apsilankykite Jums artimiausioje OPTIO optikoje jau šiandien ir leiskite mums supažindinti Jus su visais kontaktinių lęšių privalumais, pasirinkimais ir galimybėmis.

OPTIO optikose visapusiškai pasirūpinsime geru Jūsų regėjimu:

 • atliksime regėjimo patikrinimą ir apžiūrėsime akių paviršių;
 • pateiksime individualų kontaktinių lęšių receptą, atitinkantį Jūsų regėjimo poreikius;
 • rekomenduosime geriausius kontaktinių lęšių variantus pagal komfortą, regėjimą ir gyvenimo būdą;
 • supažindinsime Jus su įvairiais kontaktinių lęšių tipais ir nešiojimo būdais (vienadieniai, kelių savaičių ir mėnesiniai kontaktiniai lęšiai);
 • išmokysime kaip išimti ir įsidėti kontaktinius lęšius;
 • papasakosime kaip tinkamai prižiūrėti kontaktinius lęšius;
 • pagal poreikį atliksime ašarų testą ir įvertinsime akių sausumą;
 • pateiksime rekomendacijas ir atsakysime į visus iškilusius klausimus apie kontaktinius lęšius.

Kontaktiniai lęšiai yra saugus ir patogus būdas koreguoti regėjimą, tačiau itin svarbu yra kvalifikuotų akių priežiūros specialistų priežiūra. Patyrę OPTIO optikų specialistai ne tik stebės Jūsų akių būklę, bet ir įvertins lęšių suderinamumą nuo pirmojo naudojimo. Svarbu prisiminti, kad kontaktinių lęšių nešiotojai apsilankyti pas regėjimo specialistą ir pasitikrinti regėjimą turėtų bent kelis kartus per metus.

OPTIO optikose Jums pasiūlysime kokybiškus kontaktinius lęšius pagal Jūsų lūkesčius ir poreikius:

 • sferiniai lęšiai – skirti trumparegiams ir toliaregiams;
 • toriniai lęšiai – skirti koreguoti regėjimą esant astigmatizmui;
 • Multifokaliniai arba progresiniai kontaktiniai lęšiai – skirti žmonėms, kuriems reikia skirtingos korekcijos žiūrėjimui į tolį ir matymui iš arti;
 • spalvoti lęšiai – gali būti su dioptrijomis ir be, skirti tiems, kurie nori paryškinti arba pakeisti savo akių spalvą.

Norite išmėginti kontaktinius lęšius, tačiau nežinote kaip juos išsirinkti? Užsiregistruokite konsultacijai ir regėjimo patikrinimui pas OPTIO specialistus – išsamios konsultacijos metu Jums bus ne tik patikrintas regėjimas ir parinkti Jūsų regėjimui pritaikyti kontaktiniai lęšiai, taip pat Jums papasakosime apie nešiojimo ypatumus ir būtiną priežiūrą. 

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui >