Akinių rėmeliai

OPTIO optikose mums svarbiausia tai, kad visi, tiek maži, tiek dideli, rastų stilingus ir kokybiškus, funkcionalius akinių rėmelius. Savo asortimentą formuojame itin kruopščiai, atsižvelgdami į modelių kokybę ir naujausias tendencijas. Kiekvienoje OPTIO optikoje rasite tiek nebrangių ekonominės klasės, tiek garsių prekės ženklų akinių rėmelių už gerą kainą!

Kiekvienoje OPTIO optikoje galėsite rinktis iš daugybės moteriškų, vyriškų ir vaikiškų akinių rėmelių, pritaikytų skirtingiems poreikiams. Mes suprantame, kad akiniai yra ne tik regėjimo korekcijos priemonė, bet ir svarbi asmenybės dalis, tad mūsų asortimente rasite įvairiausių formų metalinių ir plastikinių modelių.

Moteriški, vyriški ir vaikiški akinių rėmeliai

Kampuoti, apvalūs, su akį traukiančiais elementais, išskirtinėmis detalėmis arba berėmiai: akiniai gali būti įvairiausių formų ir spalvų. Akiniai yra dalis mūsų asmenybės, vienas labiausiai matomų aksesuarų – tad akinių rėmeliai turi atitikti veido proporcijas ir Jūsų charakterį.

Pilno rėmo akinių rėmeliai

Tokio tipo akinių rėmeliuose akinių lęšiai yra visiškai apsupti rėmeliu. Tokia rėmelio konstrukcija pasižymi stabilumu, puikiai tinka sunkesniems akinių lęšiams, tačiau puikiai tiks plonintiems ir lengviems lęšiams. Pilno rėmo akinių rėmeliai visada bus labiau matomi, tad pasirinkę ryškių ar tamsių spalvų modelius, galėsite džiaugtis išskirtiniu Jūsų įvaizdžio akcentu.

Pusiniai akinių rėmeliai

Kaip nurodo ir pats pavadinimas, šio tipo akinių rėmeliai tik dalinai apsupa akinių lęšius. Šio tipo rėmelių forma dažnai atrodo lengvesnė ir subtilesnė. Pusininiuose akinių rėmeliuose beveik visada akinių lęšiai yra tvirtinami su valu – toks tvirtinimo būdas gali būti šiek tiek sudėtingesnis esant didelio ploninimo akinių lęšiams.

Berėmiai

Šio tipo rėmeliai yra ypatingi tuo, kad lęšiai specialiomis konstrukcijomis tvirtinami tiesiai prie kitų akinių rėmelių elementų, tokių kaip kojelės ir tarpnosė. Šio tipo modeliai pasižymi išskirtiniu lengvumu, dažnu atveju jie yra vos pastebimi, idealiai tinka nenorintiems akcentuoti akinių arba nenorintiems užgožti savo veido bruožų.

Akinių rėmelių pasirinkimas

Dažnai išsirinkti tuos vienintelius akinius yra, išties, nelengvas procesas – gausybė formų, spalvų, medžiagų, dekoro elementų. Pirmiausia rekomenduojame rinktis pagal veido formą. Nesvarbu, ar turite apvalų, ovalo ar kvadrato formos veidą, žinokite, kad tikrai yra būtent Jums puikiai tinkantys akinių rėmeliai, tik juos surasti prireiks šiek tiek žinių ir laiko! OPTIO specialistų patarimai, kaip išsirinkti akinių rėmelius arba saulės akinius pagal veido formą.

Drąsiai užsukite į Jums artimiausią OPTIO optiką, kurioje Jums papasakosime apie naujausias akinių rėmelių tendencijas, padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų gyvenimo būdą ir stilių atitinkančius modelius, patarsime renkantis Jums tinkančias akinių rėmelių formas, derančias prie Jūsų įvaizdžio, veido formos, plaukų ir akių spalvos! OPTIO optikų darbo laikas ir kontaktai.