Optio

Kodėl verta išmėginti kontaktinius lęšius

Kontaktiniai lęšiai yra patogi regėjimo korekcijos priemonė – naudojant kontaktinius lęšius jums daugiau nereikės nerimauti, kad jūsų akiniai rasos, išsiteps ar trukdys intensyvios veiklos metu. Be to, kontaktiniai lęšiai yra išskirtiniai ir tuo, kad jie visiškai nematomi kitiems žmonėms, lęšiai neriboja regėjimo lauko, kokybiškai koreguoja regėjimo defektus nekeičiant matomo vaizdo ir akių dydžio. Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai sukurti taip, kad galėtumėte mėgautis maksimaliu regėjimo komfortu, kad ir kur bebūtumėte, kad ir ką veiktumėte. 

Svarbu reguliari akių patikra

Akių priežiūros produktai ir technologijos nuolat keičiasi, tad reguliariai tikrindamiesi akis ir įsitikinę, kad kontaktinių lęšių receptas atnaujinamas, galėsite pasirūpinti savo regėjimu su naujais, jums tinkamiausiais kontaktiniais lęšiais. Po akių apžiūros mūsų specialistai jums pritaikys tinkamiausius kontaktinius lęšius, pagal jūsų receptą ir gyvenimo būdą, kad galėtumėte ir toliau sutelkti dėmesį į tai, kas jums svarbiausia.

Užsiregistruokite konsultacijai

Norite išmėginti kontaktinius lęšius, tačiau nežinote kaip juos išsirinkti? Užsiregistruokite konsultacijai ir regėjimo patikrinimui pas OPTIO optikos specialistus – išsamios konsultacijos metu Jums bus ne tik patikrintas regėjimas ir parinkti Jūsų regėjimui pritaikyti kontaktiniai lęšiai, taip pat Jums papasakosime apie kontaktinių lęšių nešiojimo ypatumus ir priežiūrą.

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui