Akiniai

Korekciniai akiniai yra labai svarbi daugelio žmonių gyvenimo dalis. OPTIO optikose mums rūpi, kad su savo naujais akiniais jaustumėtės patogiai, aiškiai ir ryškiai matytumėte ir būtumėte patenkinti naujųjų akinių išvaizda. Štai kodėl visose OPTIO optikose padėsime Jums išsirinkti Jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančius korekcinius akinius.

OPTIO optikose galėsite rinktis iš kelių šimtų skirtingų akinių rėmelių modelių!

OPTIO optikose suprantame, kad akiniai yra neatsiejama asmenybės dalis. OPTIO optikų asortimente yra daugybė skirtingų kainų, tipų ir stiliaus akinių rėmelių, tinkančių daugeliui skirtingų veido formų, tinkančių įvairiam gyvenimo būdui. Nesvarbu, ar ieškote apvalių, ar aviator, klasikinio ar naujausias tendencijas atitinkančio akinių rėmelių modelio, OPTIO optikose mes padėsime išsirinkti Jūsų naujuosius akinius!

Stilingi akiniai už gerą kainą – OPTIO optikose tai įmanoma!

OPTIO optikose mums rūpi kiekvienas klientas, visuomet siekiame atsižvelgti į individualius Jūsų poreikius. Esame įsitikinę, kad OPTIO optikose kiekvienas atras būtent sau tinkantį akinių modelį. Kaip išsirinkti akinių rėmelius ar saulės akinius, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir suteiktų Jūsų įvaizdžiui unikalumo? Visa tai paprasta, jei atkreipsite dėmesį į OPTIO specialistų rekomendacijas:

  • Forma: tinkama akinių rėmelių forma padės atskleisti geriausius Jūsų veido bruožus, juos paryškins.
  • Spalva: atkreipkite dėmesį į savo veido odos, plaukų ir akių spalvas. Akinių rėmelių ar saulės akinių spalvos gali pabrėžti ir sukurti kontrastą arba kaip tik, visą bendrą įspūdį padaryti švelnesnį ir harmoningą.
  • Funkcionalumas: renkantis akinių rėmelius ar saulės akinius, siūlome pagalvoti ir apie tai, kokiose stuacijose jie turi Jums padėti – ar jie bus skirti skaitymui, ar žiūrėjimui į tolį, ar su turimais akiniais norėsite gerai matyti tiek lauke, tiek būnant patalpose, ar akiniai bus naudojami vairuojant. Atsižvelgiant į Jūsų poreikį, Jūsų naujiesiems akiniams mes parinksime akinių lęšius.
  • Sveikata: svarbiausia yra maksimalus regėjimo komfortas. OPTIO optikų specialistai, visiems akinių nešiotojams ir ne tik, rekomenduoja pasitikrinti regėjimą bent kartą per metus. Taip pat, atsižvelgiant į gyvenimo būdą ir pomėgius, net ir esant geram regėjimui, nepamiršti kokybiškos apsaugos nuo saulės ir skaitmeninių prietaisų, dirbtinio apšvietimo skleidžiamos mėlynojo spektro šviesos. 

Akinių pasirinkimas – nesudėtingas, tačiau itin kruopštus procesas!

OPTIO optikose sau tinkamus ir funkcionalius, stilingus akinius išsirinks tiek suaugę, tiek vaikai! Mūsų asortimente rasite akinių rėmelius už aiškią kainą, o OPTIO optikų specialistai padės Jums ir patars, kokie akiniai geriausiai atitiktų Jūsų lūkesčius, poreikius bei gyvenimo būdą, kas labiausiai tiktų Jūsų veido formai, pabrėžtų gražiausius Jūsų veido bruožus, suteiktų Jūsų įvaizdžiui išskirtinį akcentą ir, žinoma, leistų gerai matyti bei mėgautis maksimaliu regėjimo komfortu kasdien!

Naudojantis šių laikų technologijomis, Jūsų korekciniai ar saulės akiniai gali būti stilingi, lengvi, funkcionalūs ir svarbiausia – už gerą kainą. OPTIO optikas rasite didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Palangoje. Apsilankykite artimiausioje OPTIO optikoje, kurioje dirbantys profesionalai Jums parinks akinius ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius akinių lęšius ir akinių rėmelius. Visi OPTIO optikų asortimente esantys akinių rėmeliai gali būti pritaikyti Jūsų poreikiams ir gyvenimo būdui, ar tai būtų apsauga nuo kenksmingų UV ar mėlynosios šviesos spindulių, ar tai būtų vieni akiniai matymui visais atstumais, ar tai būtų korekciniai akiniai nuo saulės – mes užtikriname, kad su akiniais iš OPTIO atrodysite ir jausitės gera!