Optio

Optometrininkas įvertiną regėjimą ir akių sveikatą

Optometrininkas – tai regėjimo korekcijos specialistas, kuris parenka akinius ir kontaktinius lęšius asmenims nuo 18 metų. Patikros metu, atlikdamas akių apžiūrą, optometrininkas gali diagnozuoti akių sausumą bei pasiūlyti efektyvų problemos sprendimą. Taip pat, atliekant išsamią akių apžiūrą prevencinės diagnostikos tikslais ir pastebėjus pakitimus, gali nukreipti Jus pas gydytoją oftalmologą.  

Jūsų išsamus regėjimo patikrinimas gali apimti šiuos tyrimus, atsižvelgiant į jūsų akių būklę ir individualius poreikius:

  • Akies refrakcijos nustatymas bekontakčiu autorefraktometru: išmatuojama kokia yra akies laužiamoji galia ir akies ašies ilgio santykis, nustatoma ar yra akies refrakcijos yda (trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas).
  • Išsami regėjimo patikra korekcinių akinių arba kontaktinių lęšių parinkimui bandomaisiais rėmeliais arba foropteriu.
  • Akių spaudimo matavimas bekontakčiu tonometru – testo metu akyse juntamas lengvas oro srautas, kuris pamatuoja akispūdį.
  • Biomikroskopija – plyšine lempa atliekamas testas, leidžiantis specialistui apžiūrėti ir įvertinti akies priekinę dalį, vokus, kraujagysles, įvertinti akių sausumą. Tai neskausmingas ir greitas tyrimas, leidžiantis optometrininkui pastebėti pirmuosius sveikatos pokyčius, kurie gali būti net sudėtingų sisteminių ligų požymiai.

OPTIO optikose dirbantys optometrininkai vizito metu išsiaiškins Jūsų nusiskundimus, poreikius ir lūkesčius, įvertins bendrą akių sveikatą ir rekomenduos geriausius sprendimus, regėjimo gerinimui ir regėjimo korekcijai, jei tokia reikalinga.

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui