Akcijos

Nauja optika Alytuje!

OPTIO – visos šeimos optika jau ir Alytuje!

Su dideliu džiaugsmu kviečiame visus Alytaus gyventojus ir miesto svečius pasirūpinti geru savo regėjimu naujoje OPTIO optikoje CENTRO 2 aukšte, Naujoji g. 2C, Alytuje.

Daugiau nei 700 rėmelių ir saulės akinių!

Naujoje optikoje Jūsų laukia didelis akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas. Galėsite rinktis tiek iš ekonominės klasės, tiek iš vardinių garsių pasaulyje prekės ženklų akinių rėmelių, tokių kaip VOGUE, ARMANI EXCHANGE, GUESS, PRADA, POLAROID ir daugelio kitų. Jūsų korekciniams akiniams, pagal Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius, poreikius bei akinių receptą padėsime pasirinkti aukščiausios kokybės akinių lęšius, kurie leis džiaugtis geru regėjimu kasdien!

Akiniai už gerą kainą!

Mūsų misija – būti lengvai pasiekiama ir arti namų esančia optika, kurioje yra suteikiama kokybiška regėjimo korekcija visiems, kam tai reikalinga.

Mes teikiame aukštos kvalifikacijos akių korekcijos paslaugas ir gaminame funkcinius, aukštos kokybės ir modernius akinius už prieinamą kainą. OPTIO optikoje korekcinius akinius įsigykite vos nuo 25 €!

Profesionalus regėjimo patikrinimas

OPTIO optikoje dirbantys kvalifikuoti specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir lūkesčius, patikrins Jūsų regėjimą bei padės išskirtinkti naujus korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius! Lengvai ir greitai užsiregistruoti galite ir internetu.

Iki susitikimo OPTIO – draugiškoje visos šeimos optikoje Alytuje, CENTRO 2 aukšte, Naujoji g. 2C!