Optio

Akinių priežiūra

Jei ką tik įsigijote naujus akinius iš OPTIO – sveikiname! Esame įsitikinę, būsite patenkinti savo akiniais ir jų teikiamu ryškiu ir komfortišku matymu.

Nepriklausomai nuo to, akinius įsigijote nuolatiniam nešiojimui ar nešiosite tik periodiškai, tam, kad jie tarnautų ilgai, akinius reikia tinkamai prižiūrėti. Dalinamės OPTIO specialistų patarimais, kurie padės savo naujaisiais akiniais ir ryškiu regėjimu džiaugtis ilgiau!

Nepaisant to, kad šiais laikais akiniai yra gaminami iš modernių medžiagų, kurios yra atsparesnės ir tvirtesnės, dėl kompleksiškos konstrukcijos, su akiniais pravartu elgtis atsargiai, juos saugoti. Akiniai yra pagal užsakymą pagamintas medicinos prietaisas, kurie atlieka labai svarbią funkciją – padeda gerai matyti ir užtikrina visapusiška Jūsų komfortą.

Kaip akinius užsidėti teisingai?

Geriausia akinius užsidėti ir nusiimti laikant abiem rankomis. Taip sumažinsite sugadinimo ar akinių deformavimo riziką nes akinius laikysite tvirtai, juos nusiimsite tolygiai, nepakreipiant kojelių.

Stenkitės nenešioti akinių ant viršugalvio, ant kaktos – visa tai gali deformuoti akinius, iškraipyti jų geometriją. Galiausiai, akiniai nebebus tokie patogūs, gali būtų pakrypę, dėl nebeatitinkančių parametrų, su akiniais galite matyti prasčiau. Galiausiai, tai kelia riziką, kad akiniai nukris ir bus subraižyti ar sulaužyti.

Vis dėlto, jei nutiko taip, kad savo akinius sulaužėte arba matote, kad reikia pataisyti jų geometriją, priveržti varžtelį ar atlikti kitą smulkų remontą – drąsiai užsukite į Jums artimiausią OPTIO optiką, kurioje smulkų remontą atliksime vietoje, sudėtingesniam akinių tvarkymui juos atiduosime į laboratoriją. Užsukite pasitarti!

Svarbu, kad akiniai būtų švarūs

Džiaugtis kokybišku matymu geriausiai galėsite tada, kai Jūsų akinių lęšiai bus švarūs. Akinių valymui naudokite tik tam skirtas priemones: akinių valymo skystį ir specialią servetėlę. Tik taip užtikrinsite, kad akinius išvalysite geriau, lengviau, nepažeisite akinių lęšių dangų, gerai nuplausite dulkes ir kitas abrazyvines daleles. Jokiu būdu nevalykite akinių agresyviais valikliais, nenaudokite šiurkščių šluosčių, kurios gali subraižyti ar kitaip pažesiti akinių lęšių paviršių.

Valydami akinius visuomet juos laikykite tvirtai, kad valant neiškraipytumėte akinių geometrijos. Visada akinius išvalykite, jei juos galėjo paveikti purvas, druska, vanduo, purvas ar chemikalai, kvepalai. Dėmesio! Akinių lęšių negalima poliruoti ar šlifuoti – tai darydami pažeisite ne tik akinių lęšių apsaugines ir regėjimo komfortą suteikiančias dangas, bet ir galite pakeisti jų optines savybes. 

Norint išvalyti akinių rėmelius, tam taip pat naudokite akinių valymui skirtą skystį ir specialią servetėlę. Jei dulkelių tarpuose tarp rėmelio ir lęšių išvalyti nepavyksta, atneškite akinius į Jums artimiausią OPTIO optiką, mes Jums padėsime, akinius bus galima išvalyti ultragarso vonelėje. 

Jei Jūsų nešiojami akiniai turi nosies pagalvėle (noseles) ir jos pagelto ar kitaip pakeitė spalvą ar tapo nepatogios, OPTIO optikose galime jas atnaujinti ir pakeisti į naujas. Tai kainuos vos kelis eurus, o akinių nešiojimo patogumas bus žymiai didesnis. 

Nepavyksta išvalyti savo akinių arba nežinote kaip tai atlikti teisingai? Užsukite į Jums artimiausią OPTIO optiką, su malonumu Jums patarsime ir padėsime išvalyti Jūsų akinius!

Ką daryti, kai nenešiojate akinių?

Kai nenešiojate akinių, juos būtinai laikykite akinių dėkle. Akinių dėklas apsaugos Jūsų akinius nuo smūgių ar įbrėžimų. Primename, kad nepaliktumėte akinių ant karštų ar įkaitusių paviršių, tokių, kaip palangė ar automobilis.

OPTIO optikose galime pasirūpinti Jūsų akiniais! OPTIO specialistai atliks smulkų akinių remontą, o prireikus, pasirūpins Jūsų akinių taisymu. Nuo šiol savo akinių priežiūrą bei taisymą patikėkite OPTIO specialistams. Visose OPTIO optikose vos per kelias minutes Jums prireikus pakeisime akinių varžtelius, patikrinsime akinių geometriją, palenksime kojeles, pakeisime noseles. Plačiau apie mūsų optikos salonuose atliekamus akinių remonto darbus teiraukitės konsultantų.

OPTIO optikų kontaktai ir darbo laikas