Optio

OPTIO optika dabar ir VILNIAUS AKROPOLYJE!

Su dideliu džiaugsmu kviečiame VILNIAUS AKROPOLIO lankytojus atrasti bei pasirūpinti savo ir artimųjų geru regėjimu bei klausa naujai įsikūrusioje OPTIO optikoje, kurią rasite prie 5-ojo ERMITAŽO įėjimo.

Net 1000 rėmelių ir saulės akinių!

OPTIO optikoje jūsų laukia didelis akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas. Galėsite rinktis tiek iš ekonominės klasės, tiek iš vardinių garsių pasaulyje prekės ženklų akinių rėmelių, tokių kaip VOGUE, ARMANI EXCHANGE, GUESS, PRADA, POLAROID ir daugelio kitų. Jūsų korekciniams akiniams, pagal Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius, poreikius bei akinių receptą padėsime pasirinkti aukščiausios kokybės akinių lęšius, kurie leis džiaugtis geru regėjimu kasdien!

Akiniai už gerą kainą!

Mūsų misija – būti lengvai pasiekiama ir arti namų esančia optika, kurioje yra suteikiama kokybiška regėjimo korekcija visiems, kam tai reikalinga.

Mes teikiame aukštos kvalifikacijos akių korekcijos paslaugas ir gaminame funkcinius, aukštos kokybės ir modernius akinius už prieinamą kainą. OptiO optikoje korekcinius akinius įsigykite vos nuo 25 €!

Profesionalus regėjimo patikrinimas

OptiO optikoje dirbantys kvalifikuoti specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir lūkesčius, patikrins Jūsų regėjimą bei padės išskirtinkti naujus korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius! Lengvai ir greitai užsiregistruoti galite ir internetu.

Nuo šiol pasirūpinsime ne tik regėjimu, bet ir klausa

Nemokamas klausos patikrinimas* OPTIO optikoje leis Jums lengvai sekti savo klausos būklę. Reguliari klausos patikra ne tik padeda išsiaiškinti, kaip gerai girdite, tačiau ir esant kokiems nors sutrikimams, pasiūlyti Jums geriausią klausos stiprinimo sprendimą – pasitikėkite OPTIO, rekomenduosime tik tai, ko Jums reikia.

Iki susitikimo OPTIO – draugiškoje visos šeimos optikoje dabar ir VILNIAUS AKROPOLYJE!

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui


* Nemokamas klausos patikrinimas atliekamas vyresniems nei 18 metų asmenims.