Akies svetimkūnio pašalinimas

Akių apžiūros metu yra naudojami anestezuojantys lašai, nustatomas svetimkūnio pobūdis, jo prisitvirtinimo vieta ir patekimo gylis. Dažniausiai akies svetimkūnius galima pašalinti neskausmingai ir greitai apžiūros metu. Regėjimo specialistas po procedūros skiria specialius gijimą gerinančius lašus, nes po svetimkūnio pašalinimo dažnu atveju lieka žaiszdelė ragenoje ar junginėje.

Konsultacijos metu regėjimo specialistas pateiks tolimesnes rekomendacijas paslaugoms ir patars gero regėjimo klausimais.

Dažniausiai į akis patenka smėlio ar dulkių dalelių, blakstienų – šiuos svetimkūnius dažniausiai pašaliname dažniau pamirksėję, natūraliai. Tačiau kartais, į akis patekusios net ir mažiausios dalelės gali sukelti nemalonumius pojūčius: pažeista akis gali ašaroti, būti jautri šviesai, norisi būti užsimerkus. Jaučiant kokius nors reikšmingus ar skausmingus pakitimus, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į specialistus, nes ilgiau užsibuvęs svetimkūnis akyje gali sukelti uždegiminius procesus, o tai reikalaus ilgo gydymo, gali turėti pasekmių regėjimui.

Paslaugos kaina 40 €.

Norint užsiregistruoti šiai paslaugai, pasirinkite:

  • medicinos mokslų daktaro konsultacija suaugusiems;
  • oftalmologo konsultacija suaugusiems.