Akcijos

OPTIO optika Klaipėdos AKROPOLYJE jau veikia!

Atnaujinta ir dar gražesnė OPTIO optika jau atvėrė duris Klaipėdos AKROPOLYJE!

Mus rasite naujoje vietoje, prie ČIUOŽYKLOS įėjimo. Kviečiame apsilankyti visus klaipėdiečius, Klaipėdos AKROPOLIO lankytojus ir Klaipėdos miesto svečius!

Akiniai už gerą kainą!

OPTIO optikoje galėsite rinktis tiek iš ekonominės klasės, tiek iš vardinių garsių pasaulyje prekės ženklų akinių rėmelių ar saulės akinių, tokių kaip VOGUE, ARMANI EXCHANGE, GUESS, RAY-BAN, POLAROID ir daugelio kitų. Jūsų korekciniams akiniams, pagal Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius, poreikius bei akinių receptą padėsime pasirinkti aukščiausios kokybės akinių lęšius, kurie leis džiaugtis geru regėjimu kasdien!

OPTIO optika rūpinasi visais, kam reikalinga kokybiška regos korekcija. Mes teikiame profesionalias regėjimo patikrinimo paslaugas ir gaminame funkcinius, aukštos kokybės ir modernius akinius už prieinamą kainą.

OPTIO optikoje Klaipėdos Akropolyje pasirūpinsime ne tik Jūsų gera rega, bet ir klausa! Mūsų klausos specialistai ne tik patikrins Jūsų klausą, taip pat padės išsirinkti Jums individualliai parinktą ir pritaikytą klausos aparatą.

OPTIO – draugiška visos šeimos optika!