SVARBU: nuo 2020 m. kovo 16 d. keičiasi darbo laikas | Optio

SVARBU: nuo 2020 m. kovo 16 d. keičiasi darbo laikas

Naujienos Lojalumo programa Karjera Privatumo politika

Reaguodami į situaciją šalyje ir LR Vyriausybės paskelbtą karantiną, pagal nutarimo 3.2.7. punktą* nuo 2020 m. kovo 16 d. iki atskiro pranešimo dalinai veiks šios optikos prekių parduotuvės:

 

  • Vilniuje: PC „Maxima XXX“, Mindaugo g. 11 / Tel. 8 686 15371 / Darbo laikas: I-VII 11-18 val.
  • Panevėžyje: PC „RYO“ / Tel. 8 626 48125 / Darbo laikas: I-VII 11-18 val.

 

Kituose miestuose prekių atsiėmimas bus vykdomas šiuose optikos salonuose:

 

  • Kaune: VISION EXPRESS / PPC „Akropolis“ / Tel. 8 626 32336 / Darbo laikas: I-VII 10-20 val.
  • Klaipėdoje: VISION EXPRESS / PPC „Akropolis“ / Tel. 8 694 38404 / Darbo laikas: I-VII 11-20 val.
  • Šiauliuose: VISION EXPRESS / PPC „Akropolis“ / Tel. 8 616 36218 / Darbo laikas: I-VII 11-20 val.
  • Dėl Palangos OPTIO optikoje užsakytų akinių kreiptis Tel. 8 618 49386.

Dirbančiose, aukščiau nurodytose parduotuvėse galima bus atsiimti pagamintus akinius ar kitas užsakytas prekes, įsigyti kontaktinius lęšius ar akių priežiūros priemones. Jeigu karantino metu sulūš Jūsų akiniai, mes tikrai pasistengsime padėti ir pagal Jūsų turimą receptą pagaminsime naujus akinius. Informuojame, kad regėjimo patikrinimo paslaugos nebus teikiamos!

 

Klientams, laukiantiems užsakytų akinių, rekomenduojame skambinti į Jūsų mieste veikiantį optikos saloną nurodytu telefonu, ir Jums bus suteikta visa informacija. Pageidaujant pagamintus akinius išsiųsime per kurjerius; norint įsigyti kontaktinius lęšius ar jų priežiūros priemones, Jūsų patogumui kviečiame apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.lensor.eu. Kilus bet kokiems klausimams, visada galite kreiptis info@optio.lt

 

Atsižvelgdami į skelbiamas rekomendacijas ir saugodami Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikatą, rekomenduojame laikytis saugaus bent 1 metro atstumo ir dezinfekuoti rankas (dezinfekcinio skysčio yra kiekvienoje optikoje). Užtikrindami aukštus higienos standartus, optikose nuolat dezinfekuojame paviršius, darbuotojai, aptarnaujantys klientus, naudoja vienkartines pirštines. Prašome būti atsakingais ir pasijutus prastai – vadovautis LR Sveikatos apsaugos ministerijos teikiama informacija.

 

Kadangi situacija keičiasi labai greitai, darbo laikai gali keistis, tad sekite naujienas. Linkime visiems kantrybės, sveikatos ir sąmoningumo.

 

OptiO – draugiška visos šeimos optika.


* 3.2.7. Draudžiama parduotuvių, prekybos ir (arba) pramogų centrų, išskyrus maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių pardavimą, veikla, taip pat turgaviečių, išskyrus maisto, veikla. Šis draudimas netaikomas internetinei prekybai ir kai prekės pristatomos gyventojams.

* 3.4.3.2. Planinių konsultacijų, diagnostinių, profilaktinių ir gydomųjų paslaugų atidėjimas, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinąjai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė.

* 3.4.3.4. Ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų teikimo atidėjimas.

* 3.4.3.5. Profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymo atidėjimas.


Dalintis: