ŠILDANTYS IR ŠALDANTYS AKIŲ KOMPRESAI JŪSŲ GERAI SAVIJAUTAI IR SVEIKATAI

The Eye Doctor – šildantis ir šaldantis akių kompresas-kaukė, skirta sausoms, diskomfortą jaučiančioms akims, akių nuovargiui ir mėlynėms mažinti.

 

Šis daugkartinis akių kompresas-kaukė yra užpildytas ypatingomis „MicroBeads“ granulėmis, tad pašildytas ar atšaldytas ilgiau išlaiko temperatūrą nei kitos akių kaukės. Speciali technologija leidžia ilgai išlaikyti drėkinimą, kuris yra ypač svarbus lengvinant tokius simptomus, kaip sausos akys, akių vokų ligos, akių miežiai ir kt. Akių kaukė yra vieno dydžio su reguliuojamo ilgio diržu ir minkštu, antibakteriniu audinio užvalkalu, apdorotu taip, kad naikintų bakterijas ir užtikrinantų sterilumą.

 

Karštą/šaltą kompresą galima naudoti dviem būdais:

 

  • pašildžius mikrobangų krosnelėje – rekomenduojama esant akių voko ligas, blefaritą, jaučiant akių sausumą, esant akių miežiams bei mėlynėms, akių uždegimui.

 

  • atšaldžius šaldiklyje – tokiais atvejais kaip šienligė, uždegimas, galvos skausmas ir migrena.

 

Akių kaukė pagaminta ir patentuota Jungtinėje Karalystėje, atidžiai prižiūrint geriausiems akių specialistams.

 

Pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Šia informacija neturėtų būti remiamasi sudarant gydymo planą. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Neišmeskite šio informacinio lapelio, kad prieš kiekvieną naudojimą galėtumėte perskaityti naudojimo instrukciją dar kartą.


Jūsų akių priežiūros specialistas arba gydytojas gali patarti, kokiais atvejais, kiek dažnai ir kaip reikia naudoti akių kompresą. Jei nesate tikri dėl šio produkto vartojimo arba jei simptomai išlieka ar padidėja – prašome kreiptis į savo akių priežiūros specialistą/gydytoją.


Jei nešiojate kontaktinius lęšius, prieš naudodami Eye Doctor, BŪTINAI juos išsiimkite.