IŠBANDYKITE NAUJUOSIUS AKIŲ PRIEŽIŪROS PRODUKTUS IŠ THEA

Ašarų tyrimas

THEA yra viena iš pirmaujančių farmacijos kompanijų pasaulyje, kuri specializuojasi oftalmologinių produktų gamyboje be konservantų, kuria naujoviškus aukštos kokybės produktus, skirtus sausų akių sindromui lengvinti, akių vokų priežiūrai.

Thealoz Duo – akių lašai, turint vidutinio sunkumo ir sunkiam sausų akių sindromui.Thealoz Duo lašai ne tik drėina, jie taip pat saugo ir stabilizuoja ląstelių membranas, stabdo baltymų kitimą. Pagrindinės sudedamosios dalys yra natrio hialuronatas ir trenazė – gamtoje randamas disacharidas, kuris saugo organizmą nuo išsausėjimo ir ašarų plėvelės osmosinio slėgio padidėjimo.

Be konservatų ir fosfatų, neutralus pH. Galima naudoti su kontaktiniais lęšiais.

Patentuotas ABAK buteliukas saugo tirpalą nuo užteršimo bakterijomis ir gali būti naudojamas 3 mėnesius po atidarymo. Buteliuke su dozatoriumi yra apie 300 lašų.

Thealoz Duo 

Blephaclean drėgnos valomosios servetėlės kasdieninei akių vokų ir jautrios odos higienai. Nedirgina akių ir nepažeidžia išorinio odos sluoksnio, neturi įtakos pH lygiui. Servetėlės taip pat mažina sausų akių pojūtį, padeda esant sausų akių sindromui. Šis produktas puikiai tinka ir kontaktinių lęšių nešiotojams, turintiems alergiškas akis.

Naudokite 2 kartus per dieną, ryte ir vakare. Švelniai trinkite akies voką ir blakstienų šaknis. Po panaudojimo odos nuplauti nereikia. Taip pat tinka vaikams nuo 3 mėnesių amžiaus.

Be konservantų ir fosfatų. Galima naudoti dėvint kontaktinius lęšius. Pakuotėje yra 20 vnt servetėlių.

Blephaclean