Akcijos

Nauja OPTIO optika Vilniuje

Kviečiame užsukti į naują OPTIO optiką Vilniuje, Pavilnionių g. 55, PC PAŠILAIČIAI!

Vilniečius ir miesto svečius kviečiame užsukti į naują OPTIO optiką Pavilnionių g. 55, Vilniuje. Mūsų tikslas yra būti visiems prieinama optika, suteikiant aukštos kokybės paslaugas bei pritaikant modernius regėjimo korekcijos sprendimus.

DUGIAU NEI 500 RĖMELIŲ IR SAULĖS AKINIŲ

Naujoje OPTIO optikoje rasite gausų akinių rėmelių, saulės akinių, kontaktinių lęšių bei priežiūros priemonių pasirinkimą, patogų prekių išdėstymą.

Kokybiški akiniai už gerą kainą – visose OPTIO optikose rasite funkcionalius, stilingus akinių rėmelius ir saulės akinius, kurie padės Jums mėgautis maksimaliu regėjimo komfortu. Atraskite tinkamiausius Jums: galėsite rinktis tiek iš ekonominės klasės, tiek iš vardinių garsių pasaulyje prekės ženklų akinių rėmelių, tokių kaip VOGUE, ARMANI EXCHANGE, GUESS, PRADA, POLAROID ir daugelio kitų.

PROFESIONALUS REGĖJIMO PATIKRINIMAS

Didelį dėmesį skiriame ne tik plačiam prekių asortimentui, bet ir profesionaliam klientų aptarnavimui: mūsų optikoje dirba ilgametę darbo patirtį turintys srities specialistai, kurie visada yra pasiruošę padėti ar patarti, atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Mes tikime, kad akinių ar kontaktinių lęšių rinkimosi procesas gali būti malonus, lydimas teigiamų emocijų. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti kokybiškus ir stilingus korekcinius ir saulės akinius, kontaktinius lęšius geromis kainomis! Kaip visada, visų klientų laukia specialios akcijos akiniams, specialūs pasiūlymai vaikams ir senjorams.Iki susitikimo naujoje OPTIO optikoje!