Klausa

Ką reikia žinoti prieš renkantis klausos aparatą

Nusprendę įsigyti klausos aparatą, būtinai įvertinkite savo poreikius, kad suprastumėte, koks klausos aparatas Jums tiktų labiausiai. Kadangi pasirinkimas yra išties didelis, Jums padėti pasirinkti yra pasiruošę OptiO klausos specialistai – užsukite nemokamai konsultacijai ir nemokamam klausos patikrinimui!

Keturi OptiO klausos specialistų patarimai, ką reikia žinoti prieš renkantis klausos aparatą:

  1. atlikite klausos patikrinimą – kreipkitės į gydytoją arba klausos specialistą, kuris įvertins Jūsų klausos lygį, susistemins Jūsų poreikius ir lūkesčius, o galiausiai, jei bus galima, parinks Jums tinkamiausią klausos aparatą.
  2. Pasidomėkite, ar Jūsų ketinamas pirkti klausos aparatas turi bandomąjį laikotarpį. Jei klausos aparatą renkatės pirmą kartą, gali praeiti šiek tiek laiko, kol priprasite prie įrenginio ir nuspręsite, ar jis jums tinkamas. OptiO optikose prieš perkant galėsite išmėginti klausos aparatą net 14 dienų visiškai NEMOKAMAI!
  3. Klausos specialisto konsultacijos metu klauskite visko, pasidomėkite apie klausos aparato nustatymus, ar ateityje, prireikus, bus galima padidinti garsumo lygį, jei klausa kartais pablogėtų. Pasidomėkite klausos aparatų garantija.
  4. Klausos aparatai negali atkurti normalios klausos. Jie gali pagerinti jūsų klausą sustiprindami garsus, kuriuos girdėjote sunkiai. Užsukite į OptiO pasitarti!

Kaip priprasti prie klausos aparato

Pripratimas prie klausos aparato užtrunka. Tikėtina, kad pradžioje, tik pradėjus naudoti klausos aparatą pastebėsite, kad Jūsų klausymo įgūdžiai palaipsniui gerėja. Taip yra todėl, kad Jums vėl iš naujo reikia priprasti prie stipresnio aplinkos garso ir triukšmo. Kartais gali atrodyti, kad net ir Jūsų pačių balsas pasikeičia. 

Pirmą kartą naudodami klausos aparatą, atsiminkite:

  • Klausos aparatai nesugrąžins jūsų klausos į normalią. Jie gali pagerinti jūsų klausą sustiprindami aplinkos garsus.
  • Skirkite sau laiko priprasti prie klausos aparato. Svarbu, kad priskirtą Jums klausos aparatą naudotumėte taip, kaip rekomendavo klausos specialistas – kuo daugiau jį naudosite, tuo greičiau prisitaikysite prie sustiprėjusių aplinkos garsų.
  • Praktikuokite klausos aparato naudojimą įvairiose aplinkose. Jūsų sustiprinta klausa skirtingose ​​vietose skambės skirtingai.