Akcijos

Atnaujinta OPTIO optika Kaune

Atnaujinta OPTIO optika visai šeimai!

Džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į atnaujintą OPTIO optiką Kaune, Veiverių g. 150B, MAXIMA XXX. Atnaujintas asortimentas ir specialūs pasiūlymai visiems korekcinių akinių, saulės akinių ir kontaktinių lęšių nešiotojams.

Korekciniai akiniai
geromis kainomis

OPTIO optikoje rasite platų atnaujintą rėmelių asortimentą. Tinkamus modelius ras tiek taupantys, tiek ieškantys garsių prekės ženklų rėmelių – svarbiausia – visuomet už gerą kainą! Mūsų tikslas yra pasiūlyti geriausiai Jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančius akinius, kurie puikiai atliks regėjimo gerinimo funkciją, bus patogūs ir kokybiški.

Profesionalus regėjimo patikrinimas
vaikams ir suaugusiems

Veiverių g. 150B, Kaune, esančioje OPTIO optikoje dirba ilgametę darbo patirtį turintys regėjimo specialistai: optometrininkai ir gydytojai oftalmologai. Džiaugiamės, kad tiek vaikams, tiek suaugusiems, galime pasiūlyti išsamų regėjimo patikrinimą, korekcijos parinkimą, akių sausumo tyrimus, kontaktinių lęšių parinkimą ir kitas Jūsų regėjimo kokybei skirtas paslaugas.

Jūsų laukia atnaujintas akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentas, visuomet geros kainos, profesionalus regėjimo patikrinimas!