PIEŠINIŲ KONKURSAS VAIKAMS | Optio

Akcijos

PIEŠINIŲ KONKURSAS VAIKAMS

SKELBIAME PIEŠINIŲ KONKURSĄ VAIKAMS!

Visus mėgstančius piešti vaikus (iki 14 m.) kviečiame dalyvauti konkurse „Aš ir mano svajonių akiniai“. Konkurso nugalėtojo lauks ne tik 100 € vertės prizas, bet ir jaunojo  dizainerio titulas – laimėtojo piešinys taps OPTIO socialinės programos, skirtos vaikams, komunikacijos vizualu.

 

Originaliausią piešinį padės išrinkti vaikiškų knygų iliustratorė bei autorė Eidvilė Viktorija Buožytė.

 

Taip pat konkurse apdovanosime kūrybiškiausias klases ir vaikų grupes, kurių lauks specialios edukacinės OPTIO komandos pamokos bei kiti prizai!

 

Prizai:

1-oji vieta – OPTIO jaunojo dizainerio titulas, 100 € OPTIO dovanų kuponas.

2-oji vieta – 50 € OPTIO dovanų kuponas ir iliustratorės bei autorės Eidvilės Viktorijos Buožytės knyga „Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“.

3-oji vieta – 50 € OPTIO dovanų kuponas ir iliustratorės bei autorės Eidvilės Viktorijos Buožytės knyga „Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“.

4-oji vieta – 50 € OPTIO dovanų kuponas ir iliustratorės bei autorės Eidvilės Viktorijos Buožytės knyga „Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“.

Specialieji prizai: po vieną kūrybiškiausią klasę ar vaikų grupę iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Palangos apdovanosime specialia OPTIO edukacine pamokėle apie regėjimą!

 

„Aš ir mano svajonių akiniai“ konkurso taisyklės:

 Bendrosios sąlygos:

1. Konkurso pavadinimas – „Aš ir mano svajonių akiniai“.

2. Konkurso organizatorius – įmonė UAB „Vision Express“.

3. Konkurso trukmė: nuo 2019 m. gegužės 1 d. iki birželio 7 d. (imtinai).

4. Konkurse gali dalyvauti iki 14 metų amžiaus vaikai bei darželių grupės, mokyklų klasės iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio bei Palangos miestų.

5. Konkurso pabaigoje bus skelbiamos keturios prizinės vietos ir šešios nugalėtojų mokyklos bei darželių grupės iš kiekvieno dalyvaujančio miesto (žr. 3 punktą).

6. Vaikas norėdamas dalyvauti konkurse, turi nupiešti piešinį, kuriame pavaizduoja save su savo svajonių akiniais. Tuomet piešinį reikia atnešti į artimiausią OPTIO optiką arba atsiųsti el. paštu: konkursas@optio.lt. Kartu su piešiniu būtina pateikti šiuos duomenis, kurie bus reikalingi, laimėjimo atveju susisiekti su nugalėtoju: vardas, pavardė, amžius, miestas, kontaktinis telefonas. Jeigu piešinys siunčiamas elektroniniu paštu, jis turi būti skenuotas ar nufotografuotas ir pakankamai geros kokybės ir rezoliucijos.

7. Dalyvaujant visai darželio grupei ar mokyklos klasei reikia:

7.1. Piešinius siunčiant elektroniniu būdu – juos atsiųsti viename laiške nurodytu el. paštu (konkursas@optio.lt). Laiške nurodyti savo miestą, mokyklą/darželį, grupę/klasę bei auklėtojos/mokytojos ar atsakingo žmogaus vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį. Jeigu piešiniai siunčiami elektroniniu paštu, jie turi būti skenuoti ar nufotografuoti ir pakankamai geros kokybės ir rezoliucijos.

7.2. Piešinius pristatant tiesiai į OPTIO optikos saloną, piešinius reikia sudėti į vieną voką, ant jo nurodant  savo miestą, mokyklą/darželį, grupę/klasę bei auklėtojos/mokytojos vardą, pavardę ir telefono numerį.

8. Net jeigu konkurse dalyvauja visa darželio grupė/mokyklos klasė, kiekvienas dalyvis atskirai turi galimybę pretenduoti į pagrindinį prizą atskirai.

9. Konkurso nugalėtoją bei kitų prizinių vietų laimėtojus padės išrinkti OPTIO optikų tinklo komisija ir vaikiškų knygų iliustratorė bei autorė Eidvilė Viktorija Buožytė.

10. Konkurso nugalėtojo piešinys bus originaliai stilizuojamas ir integruojamos į OPTIO optikos komunikacijos vizualus.

 

Konkurso nugalėtojų rinkimo tvarka ir prizai:

 • Piešinius siųsti iki birželio 7 d.
 • Nugalėtojai bus skelbiami birželio 17 d., OPTIO optikų tinklo „Facebook” paskyroje. Su kiekvienu nugalėtoju ar nugalėtoja – klase/grupe bus susisiekta ir apie laimėjimą informuojama telefonu/el. paštu.

 

Prizai:

 • Pagal konkurso nugalėtojo sukurtą piešinį vaikų knygų iliustratorė Eidvilė Viktorija Buožytė sukurs OPTIO optikų tinklo socialinės programos, skirtos vaikams, stilizuotą vizualą, kuris bus naudojamas visų metų komunikacijoje: pasiūlymo spaudos maketams, socialinėje medijoje bei oficialioje OPTIO optikų tinklo svetainėje. Taip pat pirmosios vietos nugalėtojas laimės 100 eurų vertės OPTIO dovanų kuponą.
 • Antros, trečios ir ketvirtos vietų nugalėtojai laimės 50 eurų vertės OPTIO dovanų kuponą bei iliustratorės Eidvilės Viktorijos Buožytės knygą „Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“.
 • Atrinktos grupės ir klasės laimėtojos bus apdovanotos specialiomis edukacinėmis OPTIO pamokomis ir specialiais prizais, kuomet OPTIO atstovai apsilankys nugalėjusioje klasėje. Edukacinių pamokų laikas bus suderintas iš anksto ir galės įvykti bet kuriuo laiku iki 2019 metų pabaigos. Viso bus renkamos 6 klasės ar grupės, po vieną iš Viliaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Palangos, kurios laimės po vieną edukacinę pamoką.

 

Kitos sąlygos:

 • Tiek klasė, tiek vaikas, dalyvaudamas konkurse, sutinka atiduoti visas autorines teises į kūrinį ir sutinka, kad šis darbas bus koreguojamas iliustratorės ir naudojamas OPTIO optikų tinklo socialinės programos, skirtos vaikams, komunikacijoje neterminuotai.
 • Konkurso organizatorius įsipareigoja, kad dalyvių pateikti asmeniniai duomenys (vardas, pavardė, gyvenamoji vieta ir kiti asmeniniai duomenys), bus tvarkomi laikantis konfidencialumo. Konkurso dalyvis, dalyvaudamas konkurse ir pateikdamas savo ar savo atstovaujamų vaikų duomenis, dėl asmeninių duomenų naudojimo neprieštarauja.
 • Konkurso organizatorius nėra atsakingas už bet kokias asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu konkurse.
 • Konkurso prizai (dovanų kuponai ir edukacinės pamokos) į pinigus nekeičiamos.
 • UAB „Vision Express“ darbuotojų vaikai negali dalyvauti šiame konkurse.
 • Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, apie tai informuodamas optio.lt svetainėje.

 

 

 


Dalintis: