Akcijos

OPTIO pristato naujieną – inovatyvūs PRECISION1 vienadieniai kontaktiniai lęšiai, skirti astigmatizmo korekcijai.
Naujos kartos kontaktiniai lęšiai PRECISION1 for Astigmatism sukurti naudojant Smartsurface® technologiją, kuri garantuoja ne tik tikslų ir kokybišką matymą, bet ir ilgalaikį komfortą ir malonų pojūtį akyse, nešiojant lęšius net iki 16 valandų per parą. Lęšiai yra itin mažai juntami akyje, o dėka Precision Balance 8I4™ technologijos, lęšių padėtis akyse bus stabili.

Išmėgink PRECISION1 ir pamatyk naujai!

OPTIO optikose PRECISION1 ar PRECISION1 for Astigmatism vienadieniams kontaktiniams lęšiams galioja specialus pasiūlymas – perkant 2 ar daugiau pakuočių, taikoma net 40 % nuolaida!*

Kas yra astigmatizmas ir kodėl reikalingi specialūs – toriniai – kontaktiniai lęšiai?

Astigmatizmas yra tiek suaugusiems, tiek vaikams pasitaikanti refrakcijos yda, kuomet dėl ragenos netolygumo ir dėl skirtingais kampais praeinančių šviesos spindulių – jiems patekus į tinklainę, spinduliai išsisklaido, o turėtų susikirsti viename taške. Astigmatizmas sveikatai nekenkia, tačiau esant šiai įdai regėjimas nėra maksimaliai ryškus, taip pat tai gali paskatinti dažnesnius galvos skausmus, galvos svaigimą. Astigmatizmas yra koreguojamas akiniais arba kontaktiniais lęšiais.

Astigmatiniai (arba toriniai) kontaktiniai lęšiai yra sukurti specialiai taip, kad atitiktų astigmatinių akių formą ir garantuotų maksimaliai ryškų ir aiškų matomą vaizdą. Ir nors anksčiau šių lęšių pasiūla buvo labai ribota, mokslo pažangos ir naujausių technologijų dėka ši astigmatizmo korekcijos priemonė dabar prieinama kiekvienam.

Kuo ypatingi PRECISION1 kontaktiniai lęšiai?

Tai aukščiausios kokybės vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos. Lęšiai ypatingai ploni, todėl jų nešiojimas yra lengvas, be to, pasižymi dideliu drėgmės ir deguonies pralaidumo lygiu. Šie kontaktiniai lęšiai skirti visiems, kurie siekia maksimalaus patogumo ir komforto.

  • Pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos.
  • Specialios Smartsurface® technologijos dėka vandens koeficientas lęšio viduje siekia 51 % ir iki 80 % lęšio paviršiuje. Maksimalus komfortas Jūsų akims net ir nešiojant kontaktinius lęšius iki 16 valandų per dieną.
  • Itin didelis deguonies pralaidumas – didesnis regėjimo komfortas.
  • dėka Precision Balance 8I4™ technologijos, lęšių padėtis akyse bus stabili.
  • Precision1 kontaktiniai lęšiai blokuoja 90 % kenksmingos UVA spinduliuotės ir net 99 % UVB spinduliuotės. Jie ne tik mažina UV spindulių tiesioginį poveikį akims, bet ir saugo nuo galimų pažeidimų.

Kaip išsirinkti tinkamus torinius (astigmatinius) kontaktinius lęšius?

Esant ar įtariant astigmatizmą, rekomenduojame kreiptis į regėjimo specialistą, kuris išsamiai patikrins regėjimą, pritaikys individualų korekcijos būdą. OPTIO optikose dirbantys optometrininkai ir gydytojai oftalmologai išsamiai Jums patars ir atsakys į visus kylančius klausimus, individualiai parinks Jums kontaktinius lęšius, išsamiai papasakos, kaip juos naudoti. Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui internetu.