Akcijos

Pasinerkite į vasaros įspūdžius – išmėginkite kontaktinius lęšius DIVINITI ir sutaupykite net 40 %!

Kontaktiniai lęšiai užtikrins maksimalų regėjimo komfortą, leis Jums be pertraukų mėgautis mobilumu ir laisve. Nepraleiskite progos naujos kartos kontaktinius lęšius DIVINITI įsigyti net 40 % PIGIAU! Pasiūlymas galioja visų rūšių DIVINITI kontaktiniams lęšiams:

 • vienadieniams DIVINITI Comfort DAY kontaktiniams lęšiams;
 • mėnesiniams DIVINITI OxyPro161 kontaktiniams lęšiams;
 • kontaktinių lęšių priežiūros ir dezinfekcijos priemonei DIVINITI Ocean Moist.

Pasiūlymas galioja visose OPTIO optikose iki 2022.08.31, nepraleiskite!

Kodėl verta išbandyti DIVINITI kontaktinius lęšius

DIVINITI kontaktiniai lęšiai yra sukurti Japonijoje, tai silikono hidrogelio kontaktiai lęšiai, pasižymintys itin geru deguonies pralaidumu, akių drėgmės palaikymu, taip pat yra itin ploni ir beveik nejuntami akyse!

Norite išmėginti kontaktinius lęšius, tačiau nežinote ar jie Jums tiktų arba norite sužinoti receptą, skirtą kontaktiniams lęšiams? Užsiregistruokite regėjimo patikrinimui artimiausioje OPTIO optikoje!

Vienadieniai DIVINITI Comfort DAY kontaktiniai lęšiai

Tai išskirtinai aukštos kokybės, ko gero, steriliausi vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

 • Specialus antibakterinis paviršiaus apdorojimas apsaugo nuo mikrobų nuosėdų.
 • Išskirtinio dizaino pakuotė užtikrina, kad kontaktinius lęšius visuomet iš pakuotės paimsite tinkamai, neužteršiant jų paviršiaus.
 • Naujoviška kontaktinių lęšių medžiaga pasižyminti puikiu deguonies pralaidumu ir labai dideliu vandens kiekiu, taip užtikrinant maksimalų komfortą Jūsų akims visą dieną!
 • Šie naujos kartos vienadieniai kontaktiniai lęšiai sukurti taip, kad užtikrintų visapusišką komfortą Jūsų akims: akių sveikatą, gerą regėjimą, patogumą.
 • Kiekvienas DIVINITI COMFORT DAY kontaktinis lęšis dedamas į specialiai sukurtą SMART TOUCH pakuotę, kurioje lęšis neapsiverčia ir visuomet yra jį paimti patogioje pozicijoje.
 • DIVINITI COMFORT DAY išsiskiria tuo, kad turi apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių. Nešiojant šiuos kontaktinius lęšius, akis nuo saulės saugosite visada! 
 • Unikalios paviršiaus apdorojimo technologijos „MeniSilk ™“ ir „Nanogloss ™“, dėl kurių DIVINITI COMFORT DAY kontaktiniai lęšiai yra sveikas pasirinkimas Jūsų akims, o ypač lygus paviršius užtikrina puikų drėkinimą ir komfortą.
 • Galimi tiek sferiniai, tiek toriniai, tiek multifokaliniai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

Mėnesiai DIVINITI OxyPro161 kontaktiniai lęšiai

Su Diviniti OxyPro161 kontaktiniais lęšiais kiekvieną dieną jausitės komfortiškai, nepriklausomai nuo savo amžiaus.

 • Platus parametrų spektras. Kontaktiniai lęšiai turi dvi bazines kreives – tai leidžia regėjimo specialistui parinki tinkamiausią kontaktinių lęšių gaubtumą kiekvienam klientui individualiai (dauguma kitų kontaktinių lęšių yra su viena bazine kreive).
 • Geras deguonies pralaidumas. Labai didelis deguonies pralaidumo rodiklis (Dk/t 161). Maksimalus komfortas net ir jautriausioms akims.
 • Didelis akių drėgmės lygis. Lęšio paviršių drėkinanti technologija suteiks Jūsų akims patogumo jausmą visai dienai.
 • Ypač lygus paviršius. Diviniti kontaktiniai lęšiai kuriami naudojant NanoglassTM technologiją, kuri užtikrina ypač lygią kontaktinių lęšių paviršiaus struktūrą ir didelį skaidrumą. MeniSilkTM tehnologoja mažina trintį tarp akies ir akies voko – mažiau dirginamos akys.
 • Puikus atsparumas lipidams. Diviniti OxyPro161 turi didelį atsparumą antimikrobinėms medžiagoms. Asmophilcon A silikono-hidrogelio medžiaga užtikrina ilgalaikę kontaktinių lęšių švarą ir lengvą naudojimą.
 • Galimi tiek sferiniai, tiek toriniai, tiek multifokaliniai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

Nesvarbu, ar vienadienius, ar mėnesinius Diviniti kontaktinius lęšius pasirinksite, – mėgausitės nevaržoma laisve, patogumu, galimybe matyti geriau, daugiau ir ryškiau. Jūsų akys bus lyg devintame danguje.

Aukščiausios kokybės DIVINITI kontaktiniai lęšiai už gerą kainą.

Puikus deguonies pralaidumas

Tiek vienadieniai, tiek mėnesiniai Diviniti kontaktiniai lęšiai pasižymi dideliu deguonies pralaidumu. Ši savybė palaiko gerą Jūsų akių sveikatą.

Minkšti kontaktiniai lęšiai

Diviniti kontaktiniai lęšiai švelniai priglunda prie ragenos, todėl jų akyse visai nejausite!

Akių drėkinimas

Diviniti kontaktiniai lęšiai sukurti naudojant MenisilkTM technologiją, kuri pritraukia vandenį prie lęšio, taip yra išlaikoma drėgmė ir sumažinama trintis tarp lęšio ir voko mirksėjimo metu.    

Itin lygus paviršius

NanoglassTM technologija garantuoja itin lygų Diviniti kontaktinių lęšių paviršių, taip užkertant kelią nešvarumų ar kosmetikos likučių įsisavinimui bei sumažinant bakterijų bioplėvelės sukibimą.       

Tinka jautrioms akims

Mėnesiniams kontaktiniams lęšiams sukurto ir specialiai subalansuoto Diviniti Ocean Moist tirpalo cheminė sudėtis užtikrina švelnią ir tuo pačiu itin stiprią Jūsų nešiojamų kontaktinių lęšių dezinfekciją.