Akcijos

Puikus pasiūlymas kontaktinių lęšių nešiotojams ir tiems, kurie norėtų juos išmėginti! Dabar, perkant vienkartinių kontaktinių lęšių DIVINITI COMFORT DAY pakuotę – antra tokia pat pakuotė NEMOKAMAI!

Mokėkite tiek pat – nešiokite kontaktinius lęšius ilgiau!

Maksimalus komfortas ir geras regėjimas

Vienkartiniai (vienadieniai) kontaktiniai lęšiai – tai nepakeičiama ir itin patogi regėjimo korekcijos priemonė mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį, atostogaujant ar tiesiog norintiems pailsėti nuo akinių, pakeisti įvaizdį. DIVINITI COMFORT DAY vienkartiniai kontaktiniai lęšiai pasižymi išskirtiniu deguonies pralaidumu (Dk/t 91), itin patogūs ir nejuntami akyje, galima sakyti, kad tai vieni švelniausių pasaulyje vienadieniai kontaktiniai lęšiai iš silikono hidrogelio (0,36 MPa modulis), užtikrinantys puikų akių drėkinimą.

Paprasta priežiūra

Su DIVINITI COMFORT DAY ne tik matysite puikiai ir jausitės komfortiškai visą dieną, tačiau galėsite džiaugtis itin paprastu naudojimu. Ryte įsidėjote – prieš einant miegoti išmetate! Daugiau jokių kasdienio valymo, saugojimo ir priežiūros rūpesčių – jokių kontaktinių lęšių priežiūros priemonių!

Išskirtinė švara

DIVINITI COMFORT DAY  kontaktinių lęšių pakuotė pasižymi išskirtiniu dizainu, kuris užtikrina, kad Jūs nepaliesite vidinės kontaktinių lęšių dalies, kuri liečiasi prie akies, atidarius pakuotę Jūs patogiai paliesite tik išorinę kontaktinių lęšių pusę. 


Dalintis: